fbpx
Close

EELVAADE | Kui Kalev/Cramo tahab Ühisliigas play-offi jõuda, siis Poolast tuleb favoriidina tagasi tulla võiduga!

-BC Kalev/Cramo | Foto: Siim Semiskar

-BC Kalev/Cramo | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo korvpalliklubi asub neljapäeval VTB Ühisliigas jahtima hooaja kümnendat võitu, kohtudes kell 20.00 algavas matšis võõrsil Poola klubi Zielona Goraga.

Donaldas Kairyse hoolealused hoiavad kuus vooru enne põhiturniiri lõppu liigatabelis 9 võidu ja 11 kaotusega kaheksandat kohta. Zielona Gora on tänaseks edasipääsulootuse juba minetanud, olles seni kogunud vaid 4 võitu.

Zielona Gora sai alles teisipäeva õhtul koduliigas valusa kaotuse, jäädes tiitlipretendentide duellis 107:110 alla Torunile. Koduses liigas paikneb Zielona Gora nüüd 20 võidu ja 5 kaotusega kolmandal kohal.

Ühisliigas on poolakad kaotanud märtsis kõik neli kohtumist vähemalt 14 punktiga. Meeskonna viimane võit pärineb idaliigas veebruari algusest, kui koduväljakul alistati Saraatovi Avtodor.

Kalevi ja Zielona Gora esimese omavahelise mängu Ühisliiga ajaloos võitis Eesti esiklubi novembris 80:77. Võitjatele tõi Branko Mirkovic toona 18 punkti, külaliste resultatiivsemad olid 17 punktiga Markel Starks ja euroväljakutelt tuntud Darko Planinic. Ameeriklane ja horvaat on olnud ka ülejäänud mängudes meeskonna peamised vedajad.

Järgmise mängu peab Kalev Ühisliigas seitsmendal aprillil, kui võõrustab tabeli teist meeskonda Kaasani Unicsit (16-4).

Võitlus viimase play-off’i koha nimel:

Kalevi (9-11) allesjäänud mängud:

Võõrsil Zielona Gora (4-16)
Kodus Kaasani Unics (16-4)
Võõrsil Permi Parma (4-17)
Kodus Peterburi Zeniit (13-7)
Kodus Nižni Novgorod (12-8)
Kodus Krasnodari Lokomotiiv-Kuban (13-6)

Saraatovi (8-13) allesjäänud mängud:

Kodus Zielona Gora (4-16)
Võõrsil Krasnodari Lokomotiiv-Kuban (13-6)
Kodus Nižni Novgorod (12-8)
Kodus Kaasani Unics (16-4)
Võõrsil Krasnojarski Jenissei (6-14)

Optibeti spordiennustuse koefitsiendid peegeldavad tulemuste ja tabeliseisu poolt loodud pilti, kus mängu kindel favoriit peaks olema BC Kalev/Cramo ning seda ka võõral väljakul mängides. Eesti klubi võidu korral saab ennustaja oma raha tagasi 1,36-kordselt ja Poola tiimi võidukoefitsiendiks on 3,01.

Võttes taaskord juurde ka händikäpi koefitsiendid, siis seekord on Optibeti hinnangul kahte meeskonda võrdsustav tase 6,5 punkti juures. Zielona Gora kuni 6-punktilisele kaotusele õigesti panustades teenib raha tagasi 1,82-kordselt ning Kalev/Cramo vähemalt 7-punktilise võidu koefitsient on 1,93.

* Otse koefitsientide juurde saab pildil klõpsates ning Optibeti konto saab endale läbi eripakkumiste registreerida SIIN.

scroll to top