fbpx
Close

Howard Frier BC Connectioni edenemisest veerandfinaali: meil ei ole midagi kaotada!

-Howard Frier ja BC Connection | Foto: Siim Semiskar

-Howard Frier ja BC Connection | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliiga kaheksandikfinaalides sündis suurim üllatus teise divisjoni paaris Coop/Mefab – BC Connection, kus 10. asetuse saanud Connection alistas 7. paigutuse teeninud vastased 67:60 ja sammus emotsionaalse võiduga veerandfinaali.

“Hooaja algus oli raske meie jaoks, aga ma ütlesin meestele kohe, et hooaeg on pikk ja kui me töötame edasi ning ei jää seisma, siis lõpuks mängime head korvpalli. Nüüd tulevadki meil asjad hästi välja,” sõnas pärast meeleolukat võitu BC Connectioni treenerina tegutsev endine tippkorvpallur Howard Frier.

“Ma saan meie mängijaid ka kiita, kuna nad käivad hästi trennis ja annavad seal endast kõik. Seetõttu me olimegi täna valmis seda võitu võtma,” lisas Frier.

BC Connection mängis kaheksandikfinaali otsustavad minutid väga meeskondlikult ning sööduga palli liigutades leiti pidevalt lihtsad viskekohad. Frieri jaoks polnud see üllatus: “Me trennis keskendume palju ilma põrgatuseta mängule, et pall liikuma saada.”

“Meil tuli mäng täna tõesti hästi välja ning liidrid nagu Martin (Rootare) vedasid väga hästi välja. Pall oli lõpus palju tema käes ja ta tegi sellega häid otsuseid,”

Frieri sõnul oli tal oma hoolealuste mängu väga mõnus vaadata, kuna platsil oldi ühtse tiimina ning võideldi üksteise nimel. “Meie nimi on BC Connection ja meil pole mitte kõik mängijad eestlased. Mul on hea meel, et suudame meeskondlikult mängida.”

Veerandfinaalis ootab BC Connectionit veel kõvem pähkel, kui vastamisi minnakse põhiturniiril teise asetuse saanud Wildix/Esecomiga. Põhiturniiri omavahelises heitluses suutis Connection neile hästi vastu saada, kui kaotas korvidevaese mängu vaid 44:50.

“Meie läheme siit samamoodi edasi, sest meil pingeid peal ei ole. Inglise keeles öeldes we are playing with house money (meil ei ole midagi kaotada – toim.). Me naudime mängu ja ükskõik, kellega vastamisi läheme, meie oleme valmis,” lõpetas Frier positiivse intervjuu.

scroll to top