fbpx
Close

Optibet Rahvaliiga tabeliliider sai hooaja esimese kaotuse, valitseva meistri päev lõppes samuti nukralt

-Ehton - Audentes | Foto: Siim Semiskar

-Ehton – Audentes | Foto: Siim Semiskar

Optibet Rahvaliiga Weekend sarjas oli laupäeval taas ülipõnev mängudepäev, kus leidus tasavägiseid kohtumisi igale maitsele. Kõrgemas ehk Arctic Sport divisjonis sai tabeliliider lisaajal hooaja esimese kaotuse, valitsev meister tegi võimsa tagasituleku, kuid jäi siiski võiduta ning üks kohtumine võideti viimaste sekundite korviga.

Laupäevaste mängude FOTOGALERII.

Esimese kaotuse tänavusel hooajal pidi vastu võtma Ehtoni (5-1) meeskond, kes kuuekesi mängides jäi lisaajal 71:78 alla Audentesele (2-3). Karro Haav viskas võitjate edukaimana 26 punkti, Olari Arthur Tiit lisas 17 ja Reigo Nõmm 12 silma. Ehtoni poolel tõid vastavalt 5 ja 4 kolmest tabanud Meelis Teär ja Martin Toomas mõlemad 17 punkti.

Ülimalt kaasahaarav oli ka A Le Coqi (2-3) 60:59 võit Kontsertlavad.ee (2-4) üle, kus võidukorvi autoriks mõned sekundid enne lõppu oli Marten Raiend. Võitjate poolel viskasid Raiko Annask 15, Sander Saat 12 ja Raiend 11 punkti. Kaotajate parimaks kerkis nende värske täiendus, neli kolmest sopsanud Raido Ringmets, kelle arvele jäi 18 silma.

Kaotusega pidi saalist lahkuma ka valitsev Rahvaliiga meister KK Pelgulinn (2-3), kes viimasel veerandil tegi küll jõulise tagasituleku, aga pidi tunnistama Rimi (4-2) 73:68 paremust. Rimi poolel viskasid Kaur Jasson 14 (sealhulgas 4 kolmest), Hendrik Johannes Terras 13 ja Teet Gross 11 punkti. Pelgut vedasid Henry Ahven 29 ja Martin Pingin 20 (sh 6 kolmest) silmaga.

Neljandas Arctic Sport ehk I divisjoni kohtumises sai Mediq Eesti (4-1) 72:58 jagu Aexpost (2-3). Herki Rank hiilgas võitjate poolel 31 punktiga, Reido Sepp tõi 14, Karl Künter Kaljuveer 13 ja Ragnar Koppel 12 silma. Aexpo kasuks viskasid Priit Tiislär 16 ja Tarmo Antson 13 punkti.

Arctic Sport divisjoni TABELISEIS.

-Tallinn Bobcats – West Tallinn | Foto: Siim Semiskar

Spalding divisjonis peeti sel korral kaks mängu, üks kummaski alagrupis. A-alagrupis oli Tallinn Bobcats (0-5) väga lähedal hooaja avavõidule, kuid pidi lõpuks siiski tunnistama West Tallinna (2-3) 44:40 paremust. Randel Kool tõi võitjate poolel 10 punkti ja Christian Tchabeth Kammi viskas kaotajatele 12 silma. B-alagrupis mängis Sportsbet (3-0) 77:64 üle BC Connectioni (0-4). Seejuures pallis võitjameeskond kõigest viiekesi ning jäi kuhjunud isiklike vigade tõttu lõpuks väljakule lausa kolme mehega. Juri Titov tõi 22, Aleksei Zavoronkov 21 ja Dmitri Zhoga 16 punkti, kaotajate edukaim oli 15 silma kogunud Efim Viniar Nikitich.

Spalding divisjoni tabelises: A-ALAGRUPP / B-ALAGRUPP.

Optibet Rahvaliiga Põhja divisjon koosneb hooajal 2019/20 Weekend ja Regular sarjadest. Weekendi näol on tegemist mugavusformaadiga, kus mängud toimuvad nädalavahetuseti TTÜ spordihoones ning meeskondadel on kogu mängudeks vajalik ära korraldatud. Regular sarjas korraldavad võistkonnad oma kodumänge ise. Mõlemad sarjad on veel omakorda jagatud kaheks tugevusgrupiks ehk I ja II divisjoniks.


Rahvaliiga nimitoetajaks on teist hooaega järjest Optibet, ametlikuks joogipartneriks A Le Coq, varustuspartneriks FIFAA (läbi Spaldingu kaubamärgi) ning auhinnalauda on lubanud täita Kuulsaal, Fit 360, Mediq24.ee, Maremark ja Tarbatu Tervisepark.

Tarbatu Tervisepargi näol on tegemist ka Optibet Rahvaliiga ametliku tervisepartneriga, kus kõigil liigas mängivatel palluritel on läbi hooaja kõik teenused (k.a. spordimassaaž) 20% odavamad! Kui juba enne hooaega on vaja oma muredele lahendust leida, siis tasub Tarbatu Tervisepargiga ühendust võtta meiliaadressil nele@tervisepark.ee.

Optibet Rahvaliiga kohta saab lisainfot ja küsimused võib esitada meiliaadressil info@rahvaliiga.ee.

scroll to top