fbpx
Close

EELVAADE | Pärnu Sadam läheb Läti Ülikooli vastu võitudeseeriat pikendama

-Mihkel Kirves | Foto: Siim Semiskar

-Mihkel Kirves | Foto: Siim Semiskar

OlyBet Eesti-Läti Korvpalliliigas peetakse pühapäeval üks mäng, kui Pärnu Sadam peab meie lõunanaabrite juures sel nädalavahetusel veel ühe matši, sõites külla Läti Ülikoolile.

Latvijas Universitate – Pärnu Sadam
14.10.2018, kell 17.30, Elektrum Olimpiskais Sporta centrs
Ülekanne: Delfi LV

Pärnu meeskond läheb pühapäevasele mängule hea emotsiooni pealt, kuna päev varem võideti BK Liepajat väga kindlalt 93:62 ning sellele eelnevalt saadi jagu ka Valmiera meeskonnast. Suvepealinna liidriteks on senises neljas kohtumises olnud oodatult Saimon Sutt (keskmiselt 15,3 punkti, 4,5 lauapalli ja 3,8 korvisöötu), Mihkel Kirves (keskmiselt 14,3 punkti, 6,5 lauapalli ja 2,3 söötu) ja kanadalane Drew Urquhart (13,3 punkti, 6,3 lauapalli ja 4 söötu). Korraliku debüüdi tegi ka värskelt meeskonnaga liitunud ameeriklasest mängujuht Henri Wade-Chatman, kes kogus Liepaja vastu 11 punkti ja 3 söötu.

Läti Ülikooli näol on tegemist tiimiga, kes alanud hooajal seni kõige vähem mänge pidanud – ainsaks tulemuseks on 69:94 kaotus BC Kalev/Cramole. Tolles kohtumises vedasid noortest koosnevat meeskonda Edvards Mezulis ja Renars Birkans vastavalt 14 ja 13 punktiga. Kuna Cramo näol on tegemist tõenäoliselt OlyBet Eesti-Läti Korvpalliliiga ühe peamise tiitlipretendendiga, siis saab pühapäevane mäng Pärnu vastu olema esimene korralik mõõdupuu hindamaks, mis kohtadele võiks lätlaste ülikoolitiim tänavu sihtida.

scroll to top