fbpx
Close

INTERVJUU | Pärnu Sadama kapten Troy Barnies hooaja lõpu pettumusest, fenomenaalsest mängujuhist ja tulevikust

-Troy Barnies | Foto: Pärnu Sadam Facebook

Pärast Mihkel Kirvese siirdumist BC Kalev/Cramosse võttis Pärnu Sadama kapteni rolli üle 35-aastane ameeriklane Troy Barnies. Korvpall24.ee portaal rääkis suvepealinna kogenud leegionäriga lõppenud hooajast, keerulistest play-off’idest ja tema tulevikust korvpallurina. 

Pärast ülikoolikarjääri lõppu on kahemeetrine ameeriklane pallinud mitmetes Euroopa liigades. Aastate jooksul on Barnies mänginud näiteks Leedu, Poola, Ungari, Ukraina ja Soome kõrgliigas. Eesti-Läti liigas tegi möödunud hooaja suvepealinna kapten esimest korda kaasa Liepaja ridades hooajal 2019/2020. Sel hooajal jäi 35-aastase Barniese arvele Pärnu Sadama võistkonnas 25,5 minutiga 11,6 punkti, 4,8 laupalli ja 1,4 korvisöötu.

Intervjuus rääkis Barnies lõppenud hooajast, Eesti meistrivõistluste veerandfinaalist Keila vastu, poolfinaalist Tartuga ja loomulikult ka kibeda kaotuse toonud pronksiseeriast Raplaga. Samuti saime teada, kuidas mõjutas meeskonda Siim-Markus Posti liitumine ning Isaiah Harti ootamatu tervisemure. Lisaks tuli juttu sellest, kes tegi Pärnu meeskonnas suurima sammu edasi ja keda on Eesti-Läti liigas kõige raskem katta. Muuhulgas rääkisime tulevikust ehk uurisime, mis plaanid on kogenud ameeriklasel järgmisel hooajal ning kas tal on kavas ka Pärnus suvemõnusid nautida.

scroll to top