fbpx
Close

EELVAADE | Pärnu Sadam püüab korvi alla täiendust saanud Jekabpilsi vastu võitu

-Heiko Rannula | Foto: Siim Semiskar

-Heiko Rannula | Foto: Siim Semiskar

OlyBet Eesti-Läti korvpalliliigas toimub pühapäeval, 4. novembril, üks mäng. Turniiritabeli punane latern Jekabpil/SMScredit.lv on võõrustamas Pärnu Sadama tiimi.

Jekabpils/SMS.credit.lv – Pärnu Sadam
04.11.2018 kell 16:00, Jekabpils, Jekabpils sporta nams
Ülekanne: Delfi LV

Pärnu on tänavusel hooajal teeninud kolm võitu ja neli kaotust. Paremad on oldud Valmiera Glass VIA-st, BK Liepajast ning 27. oktoobril pöörati viimaste minutitega 60:68 kaotusseis 79:70 võiduks BC Valga-Valka Maks&Mooritsa meeskonna vastu.

Pärnakate punktide eest on seni põhiraskust kandnud kolmik Henri Wade-Chatman, Saimon Sutt ja Mihkel Kirves, kes toonud keskmiselt 17,75, 14,43 ja 13,71 silma. Suvepealinna esindus on muuhulgas võistkondade arvestuses laupallides osas viiendal kohal, kaitselauas isegi teisel positsioonil Riia VEF-i järel.

Jekabpilsil on seevastu hooaeg väga konarlikult kulgenud. Kaotatud on kõik kuus mängus, nendest BK Ogrele ja Tallinna Kalev/TLÜ-le 34 punktiga. Suurimat vastupanu suudeti osutada 30. septembril koduväljakul Rapla Avis Utilitase vastu, kellele lõpuks siiski 69:79 alla jäädi. Meeskonda on vedanud 33-aastane vanameister Jurijs Aleksejevs. 203 cm pikkune korvialune jõud on toonud keskmiselt 14,67 punkti ja liiga arvestuses asub ta 11 lauapalliga lausa esikohal.

Jekabpils pole aga kaugeltki veel alla andnud ja loodab nii mõnegi lähikonkurendi enda selja taha jätta. Selle kinnituseks on nende viimane uus täiendus: Bosnia ja Hertsegoviinas sündinud, kuid Katari kodakondne 216 cm pikkune keskmängija Meho Haracic. Eelmisel hooajal Katari klubis Doha Al Rayyanis pallinud ning ka 3×3 korvpalliga tegelev Haracic on juba ühe kohtumise tänavu kaasa teinud, kui Läti Ülikoolile kaotati 76:89. Tema arvele jäi ligi kümne minutiga 6 punkti ja üks lauapall.

scroll to top