Suurepärase mängu lõpu teinud Henri Drell tõi Baunachile võidu

-Henri Drell | Foto: SK Fotoart Kilian Schmitt

Kristian Kullamäeta mänginud Baunach Young Pikes võitis Saksamaa esiliiga tasavägises kohtumises Paderborni Baskets’it lisaajal 89:85 (22:22, 15:14, 18:17, 23:25, 11:7).

Mängu tagasihoidlikult alustanud 18-aastane Henri Drell sai käe soojaks neljandal veerandil. Noor eestlane viskas viimasel veerandajal 11 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 3/4). Lisaajal viskas Drell meeskonna 11-st punktist 4 (kahesed 1/2, vabavisked 2/2). Mängu lõpuks jäi algviisikusse kuulunud Drelli arvele 27 mänguminutit, 17 punkti (kahesed 3/7, kolmesed 3/5, vabavisked 2/2), 2 resultatiivset söötu, 3 lauapalli, üks vaheltlõige, 3 viga ja 3 pallikaotust.

Baunachi resultatiivseim oli Leon Kratzer, kes viskas 22 silma ning hankis 12 lauapalli. Vastaste parim oli Joseph Grant Benzinger 21 punkti ja 7 lauapalliga.

Baunachil on nüüd 4 võitu ja 3 kaotust, millega hoitakse liigatabelis neljandat kohta. Kullamäe ja Drelli koduklubi liigahooaeg jätkub 9. novembril, kui koduväljakul minnakse vastamisi Kirchheimi Knights’iga.