fbpx
Close

EESTLASED VÄLISMAAL | Siim-Sander Vene säras Meistrite liiga poolfinaalis, Itaalias ja Leedus on peal play-off’i pinged

-Siim-Sander Vene | Foto: fiba.basketball

Erinevate riikide korvpalliliigad on käimas ning korralik arv eestlasi on mängimas üle ilma laiali. Korvpall24 portaal kajastab käesoleval hooajal meie välismaal mängivate korvpallurite tegemisi nädala kokkuvõtete formaadis ning kuna hooajad on läbi saamas, siis teeme nüüdsest kuni hooaja lõpuni seda ühes massiivses artiklis korraga. 

Hispaania meistriliigas sai Baskonia kirja võidu ja kaotuse ning Kotsar tegi head etteasted. Raieste väljakule ei pääsenud. Hispaania esiliigas sai Jaan Puideti koduklubi võidulisa ning Rauno Nurgeri hea mäng aitas leivaisa napi võiduni. Kasper Suurorg ja CB Prat alustasid Hispaania tugevuselt kolmanda sarja poolfinaali võidukalt. 

Kristian Kullamäe koduklubi Panevežys lõpetas Leedu meistriliiga põhiturniiri võiduga Žalgirise vastu ning alustas veerandfinaalseeriat Utena Juventuse vastu samuti võidukalt. Eestlane oli mõlemas kohtumises meeskonna resultatiivseimate seas. Siim-Sander Vene ja Jeruusalemma Hapoel alistasid Eesti koondislase suurepärase etteaste abil korvpalli Meistrite liiga poolfinaalis Tenerife, kuid pidi finaalis tunnistama Bonni paremust. 

scroll to top