fbpx
Close

EELVAADE | Pärnu võõrustab kohalike tippklubide lähimat konkurenti

-Demetre Rivers ja Pärnu Sadam | Foto: Pärnu esindusmeeskond Facebook

-Demetre Rivers ja Pärnu Sadam | Foto: Pärnu esindusmeeskond Facebook

OlyBet Eesti-Läti Korvpalliliigas on reedel, 18. jaanuaril vastamisi Pärnu Sadam ja turniiritabeli neljas meeskond BK Ogre.

Pärnu Sadam – BK Ogre
18.01.2019, kell 19:00, Pärnu, Pärnu Spordihall
Ülekanne: Delfi TV

Pärnu ja Ogre kohtusid 29. septembril, mis oli kummalegi võistkonnale hooaja esimeseks mängus. Lätlased võtsid toona teise veerandaja 32:15 paremusega kindla 99:74 võidu. Vigastuse tõttu tänavuse hooaja lõppenuks lugenud Kaspars Berzinš oli Ogre resultatiivseim 16 punkti ja 10 lauapalliga, pärnakate poolt vastas Karl-Martin Kask 17 punkti ning 6 lauapalliga.

Kolme ja poole kuuga on kummaski tiimis mitmeid muudatusi toimunud. Ääremängijad Drew Urquhart ja Arkadiy Mkrtychyan on Pärnu ridadest lahkunud, saabunud on ameeriklane Demetre Rivers ja kreeklasest keskmängija Ionnis Tozios. Ogre on Berzinši asemele hankinud mullu Läti liiga parimaks skooritegijaks kerkinud 215 cm pikkuse Viktors Iljinsi, kes liitus suvel Hispaania kõrgliigameeskonna Fuenlabradaga, aga pallis möödunud kuudel tugevuselt kolmandas liigas osalevas Queseria La Antigua CB Tormesis.

Pärnul on viimasest mängust Valmiera Glass VIA vastu valus 75:77 kaotus all. Enne seda alistati 9. jaanuaril tugeva neljanda veerandaja toel Läti Ülikool 82:64. Turniiritabelis paiknetakse kaheksa võidu ja kümne kaotusega üheksandal positsioonil. Ogre pidi 12. jaanuaril tunnistama Betsafe Jurmala 90:84 paremust, kuid kolm päeva varem oldi koduplatsil Tallinna Kalev/TLÜ-st üle 94:77. 11 võidu ja viie kaotusega asutakse turniiritabelis BK Ventspilsi, Riia VEF-i ja BC Kalev/Cramo järel neljandal kohal.

Rivers on pärnakate eest enim, 16,0 punkti mängu kohta toonud. Lauapalle on keskmiselt 8,1 Mihkel Kirvese nimel. Ogre eest on Kristaps Dargais visanud 14,3 silma ning kogunud ka 7,9 lauapalli.

scroll to top