fbpx
Close

Eesti koondise partner Zinzino alustas koostööd ka Optibet Rahvaliigaga

-Zinzino AB kontserni Euroopa piirkonna ärijuht Jacob Spijker (keskel) ja Rahvaliiga esindajad Tarmo Keller ja Arthur Barsegjan | Foto: Siim Semiskar

-Zinzino AB kontserni Euroopa piirkonna ärijuht Jacob Spijker (keskel) ja Rahvaliiga esindajad Tarmo Keller ja Arthur Barsegjan | Foto: Siim Semiskar

Optibet Rahvaliigal on ülimalt hea meel teatada, et käed on löödud rahvusvahelise kontserni Zinzinoga, kellest saab Rahvaliiga ametlik tervisepartner 2020/21 hooajal.

Zinzino näol on tegemist testipõhise tervisetoodete otsemüügifirmaga, kes aktiivselt panustab tippsporti ja seejuures ka suurde korvpalli. Näiteks on Zinzinoga koostööd tegemas Eesti korvpallikoondis ja eestlaste Euroliiga üks lemmikklubisid Kaunase Žalgiris.

Koostööd Rahvaliigaga käis kinnitamas Hollandis üles kasvanud, kuid Rootsis elav Zinzino AB kontserni Euroopa piirkonna ärijuht Jacob Spijker, kes ise suur spordisõber ja kelle jaoks ka korvpall on tuttav ala. “Ma olen palju spordiga tegelenud ja teen seda senini, kuna minu jaoks on heas vormis olemine oluline. Nooruses mängisin kusjuures 2-3 aastat ka korvpalli, kuid enamasti olen tegelenud jalgpalliga. Vanuses 10-20 tegelesin pikalt ka motokrossiga ja tulin Hollandis isegi oma regiooni meistriks.”

“Zinzinosse jõudsin lihtsalt, kandideerisin tööle,” muigas Spijker küsimuse peale, kuidas tema karjäär ettevõttes alguse sai. “Töötasin varasemalt logistikasektoris ja Zinzino otsis logistikut, kes suudaks flaami keeles rääkida. See oli nüüdseks juba üheksa aastat tagasi.”

Aktiivselt sporti toetav Zinzino pole keskendunud mitte üksnes mõnele üksikule alale, vaid koostööd tehakse paljude erinevate alade esindajatega. “Meil on kontaktid kettaheitjatest, mägiratturitest ja ujujatest kuni ühe Euroopa parima korvpalliklubini ehk Kaunase Žalgiriseni. Eestis on meie partneriteks Tallinna Levadia jalgpalliklubi ja Eesti korvpalli rahvuskoondis,” loetles Spijker.

Tema sõnul tuleb reklaam, mida nad läbi tipssportlaste toetamise saavad ettevõttele muidugi kasuks, aga tegelikult on kasud vastastikused. “Kui me testime erinevate alade eliitsportlasi, siis valdaval enamusel pole nendegi näitajad tasakaalus. Lihtne rasvhapete test näitab, et sportlaste tulemused pole paremad kui tavainimestel. Seega vajavad atleedid meie tooteid täpselt sama palju kui näiteks meie siin,” selgitas Spijker.

Ta jätkas: “Oleme aga märganud, et sportlastel võtab tasakaalu saamine oluliselt vähem aega kui keskmisel inimesel. Tihti 1-2 kuuga on nende näitajad juba balansis. Tavapäraselt võtab see neli kuud. Olles testinud sadu ja sadu erinevaid sportlasi, oleme vaid korra kohanud atleeti, kelle rasvhapete näitajad kehas olid kohe esimesel korral tasakaalus. See oli üks Islandi jalgpallur, kes lapsest saadik oli regulaarselt tarbinud kalaõli”

Ettevõtte tulevikust rääkides läks Spijkeri silm särama, kuna endale on ette seatud korralikud sihid. “Zinzino eesmärgid on kõrged,” sõnas Spijker. “Soovime 2025. aastaks jõuda 1 000 000 kliendini üle kogu maailma ning sellega kaasnevalt number üks testipõhiseks tervisetoodete otsemüügifirmaks maailmas.”

-Zinzino ja Optibet Rahvaliiga alustasid koostööd | Foto: Siim Semiskar
scroll to top