fbpx
Close

Eesti-Läti liiga mullune parim eestlasest korvikütt tõmbab selga debütandi KK Viimsi särgi

-Karl Johan Lips | Foto: Siim Semiskar

-Karl Johan Lips | Foto: Siim Semiskar

Uuel hooajal Paf Eesti-Läti korvpalliliigas debüteeriv KK Viimsi andis reedel teada, et paika on saadud tiimi esimene nurgakivi, kelleks on klubi oma kasvandik Karl Johan Lips.

Positsioonidel “kolm” ja “neli” mängiv värskelt 25-aastaseks saanud kahemeetrine Lips tegi kõrgliigadebüüdi juba hooajal 2014/15 Rapla meeskonnas. Pärast kolme hooaega Raplas põikas viimastel aastatel ka 3×3 korvpallis kõrges mängus osalenud äär nii Rakverre kui Pärnusse ning tuli seejärel kolmeks hooajaks pealinna Tallinna Kalev/TLÜ ridadesse.

Eelmisel hooajal oli Lips Eesti-Läti liigas keskmiselt 15,5 punktiga parim eestlasest skooritegija ning hankis 32,5 minutiga lisaks ka 6,2 lauapalli ja jagas 2,2 söötu.

“Lips toob kindlasti võistkonda kogemust, võitluslikkust ning liidriomadused nii väljakul kui ka platsiväliselt. Ootame temalt lisaks punktidele ja lauapallidele ka tugevat tegutsemist kaitses, kus ta suudab katta peaaegu kõiki positsioone,” lausus KK Viimsi treeneritebrigaad Valdo Lips, Tony Liivak ning Kristjan Evart klubi pressiteate vahendusel.

Karl Johan Lips selgitas üleminekut ise nii: “Viimsi on minu kodu ning organisatsioon koosneb suurepärastest inimestest. Ootan, et suudaksime koos fännide abiga muuta saali korralikuks karukoopaks, kus teha vastastele mängimine võimalikult ebamugavaks. Kindlasti saame uueks hooajaks kokku tugeva meeskonna, kellega kõik peavad arvestama.”

scroll to top