fbpx
Close

Eesti U20 koondise ääremängija jätkab kodulinnaklubis Pärnu Sadamas

-Kaspar Lootus | Foto: Siim Semiskar

-Kaspar Lootus | Foto: Siim Semiskar

Pärnu Sadama korvpallimeeskond teatas reedel, et uuel hooajal jätkab tiimis KK Pauluse kasvandik ja Eesti U20 koondislane Kaspar Lootus.

Oma meistriliigadebüüdi tegi 20-aastane ja kahemeetrine Lootus juba hooajal 2016/17 ning erinevates Eesti noortekoondistes pallinud ääremängija ongi Eestis seni pallinud vaid Pärnu võistkondade eest, kas siis kõrgliigas või madalamates sarjades.

Hooajal 2017/18 proovis Lootus oma taset korvpallimekas Leedus, kus Kaunase Tornado noorteklubi eest mängides võideti U18 sarjas pronksmedalid ning meeste kolmandal liigatasemel jõuti veerandfinaali.

Mullusel hooajal Pärnu Sadama esindustiimis mängides kogus Lootus Eesti-Läti korvpalliliigas 13 kohtumisega keskmiselt 5,9 minutit, 1,2 punkti ja 1,8 lauapalli. Eestikatel olid noormehe numbriteks 8 kohtumisega 7,8 minutit, 2 punkti ja 1,5 lauapalli.

Tänavu juuli keskel Tallinnas toimunud U20 Nordic Cup turniiril sai Lootus neljas matšis platsil olla keskmiselt 16,9 minutit ja sai selle ajaga kirja 3,3 punkti, 2,3 lauapalli, 1,8 resultatiivset söötu ja ühe kulbi.

scroll to top