fbpx
Close

Eesti liigast NBA klubi hingekirja? Jah, see on võimalik!

-Isaiah Briscoe | Foto: Siim Semiskar

-Isaiah Briscoe | Foto: Siim Semiskar

Tunnustatud USA spordiajakirjanik Adrian Wojnarowski teatas neljapäeval Twitteris, et mullu BC Kalev/Cramos pallinud ameeriklasest tagamängija Isaiah Briscoele pakub lepingut NBA klubi Orlando Magic.

22-aastane ja 190 cm pikkune Briscoe tegi Cramos hea aasta, kui VTB Ühisliigas kogus ta 16 mänguga keskmiselt 29,6 minutit, 22 punkti, 4 korvisöötu, 3,3 lauapalli ja 1,3 vaheltlõiget ning Alexela korvpalli meistriliigas olid samad näitajad 23 matši, 16 punkti, 4,3 korvisöötu, 3,5 lauapalli ja 1,9 vaheltlõiget.

Wojnarowski sõnul näitas Briscoe ennast hiljutises Orlando Magicu minilaagris nii heast küljest ja töötas ennast sellega tagasi NBA klubide radarile ning Magic otsustas talle kohe käe peale panna.

Täpsemaid tehingu üksikasju ei ole veel teada ning see tehing ei tähenda veel, et Briscoe ka põhihooajaks Magicu koosseisu kuulub. Aga märgiline on see ka Eesti liiga jaoks, kuna tulevikus on näidata taas üks konkreetne juhtum, kus Eesti klubist on edasi liigutud palju suuremate asjade juurde.

scroll to top