fbpx
Close

Eesti U18 koondislane jätkab Pärnu Sadamas ning soovib ennast pildile mängida

Avatar
-Kaspar Lootus | Foto: Siim Semiskar

Pärnu Sadama korvpallimeeskond teatas kolmapäeval, et tiimis jätkab 18-aastane ja 2-meetrine ääremängija Kaspar Lootus, kes soovib ennast tänavu põhimeeskonnas pildile mängida.

Hetkel Eesti U18 koondisega hõivatud Kaspar Lootuse otsus Pärnus pallida ka uuel hooajal on kindel ja siht silme ees konkreetne. “Soovin kindlasti mängida ennast rotatsiooni ja saada kõvasti mänguminuteid ja kogemust,” sõnas noormees klubi Facebooki lehe vahendusel.

Pärnu peatreener Heiko Rannula on ka U18 koondise abitreener ning koondisetreeningute ajal on ta saanud Lootusele jagada näpunäiteid.

“Erilist ettevalmistust ei ole algavaks hooajaks teinud, kuid Rannula ikka annab nõuandeid, mida paremini teha ja mida mingis situatsioonis otsida. Kuid hetkel keskendume ikka koondise tegemistele,” lausus Lootus.

Noormees on ennast saanud juba proovile panna ka Leedus, kui kuulus Kaunase Tornado noortesüsteemi. “Välismaale tahaks kindlasti mingi hetk tagasi minna, aga selleks on vaja head pakkumist ja kindlat kohta. Praegu keskendun enda arendamisele ja Pärnu on selleks ideaalne koht,” kommenteeris ääremängija.

Kõrgliigadebüüdi Pärnus juba 2016/17 hooajal teinud Lootus sai eelmisel hooajal Eesti-Läti korvpalliliigas kirja 19 kohtumist ning kogus selle ajaga 9,7 minutit, 1,5 punkti ja 1,7 lauapalli.

scroll to top
Inline
Inline