fbpx
Close

Eestlane võitis Optibeti õnnemängus ajaloolised 6,5 miljonit eurot

30-aastane eestlane võitis Optibeti mänguportaalis rekordilise jackpot’i summas 6 597 136 eurot ja 10 senti. Tegu on läbi aegade suurima eestlasele mänguportaalides tulnud võiduga ning ühtlasi suurima välja antud võiduga Optibeti ajaloos.

Suurvõit tuli eestlasele vaid 3,75 eurose panusega mängus Mega Moolah, mis on üks levinumaid ja populaarsemaid slotimänge maailmas. Ühtekokku panustas mees sel õhtul 30 eurot ning harva mängijana tuli suurvõit talle tõelise üllatusena.

Soomes resideeruva 30-aastase eestlase jaoks on õnne veel raske uskuda. “Ma ei ole elus veel kordagi midagi võitnud ja üllatus on suur, kuna ma ei ole väga tihe õnnemängude mängija.” Võidusummaga plaanib ta alustuseks rajada oma unistuste kodu. “Kõigepealt plaanin enda kodu valmis ehitada. Sain pangast äsja kodulaenu taotlusele eitava vastuse, kuid nüüd saan projekti kohe jätkata!”

Eestlase võidu näol on tegu teise suurima õnnemängudes võidetud summaga. Eelmisel aastal võideti Viking Lotoga 10,8 miljonit eurot ning 3,7 miljonit eurot Paf mänguportaalis.

Seekordse peavõidu tõenäosus oli 1:185 miljonile. Õnneliku käega eestlase mängupanus oli 3,75 eurot, mis tõi talle 6 597 136 euro ja 10 sendi suuruse jackpot’i. Mega Moolah on 2006. aastast maksnud välja 70 jackpot’i vahemikus 1 – 19,4 miljonit eurot, mis on ühtlasi ka peavõitude maailmarekord.

Ettevõte on võitjaga pidevas kontaktis ning pakub vajalikku nõustamist ja tuge elumuutva perioodiga toimetulekuks.


Optibeti bränd sisenes Eesti turule 2014. aastal, praeguseks on tegemist ühe populaarseima Eestis litsentseeritud spordiennustuse ja internetikasiino pakkujaga. Optibet kuulub Suurbritannia ettevõttele Entain plc, mis tegutseb rohkem kui kahekümnes riigis üle maailma ning omab teiste hulgas selliseid brände nagu Ninja Casino, Nutz, bwin, Ladbrokes, partypoker jt. Optibet on Eesti võrkpalli meeste koondise ja FC Flora toetaja.

scroll to top