fbpx
Close

Andres Sõber lükkas Kalevi pakkumise tagasi ning jätkab Kadrina Karudes!

-Raivo Tribuntsov ja Andres Sõber | Foto: Kadrina Karud Facebook

-Raivo Tribuntsov ja Andres Sõber | Foto: Kadrina Karud Facebook

Koduse korvpallihooaja lõppedes tugevalt Tallinna Kalev/TLÜ meeskonna orbiidil olnud Andres Sõber kõrgliigatiimi juhendada siiski ei võta ning jätkab Kadrina Karude eesotsas.

Juuni alguses hooajast kokkuvõtet tehes sõnas Kadrina Karude mänedžer Raivo Tribuntsov: “Vaatame, mis uuel hooajal saab, praegu on meie peatreeneril Andres Sõbral läbirääkimised Tallinna Kalev/TLÜ-ga ja me ei tea, mis tulemused sealt tulevad.”

Nüüd on Karude Facebooki kontol avaldatud info kohaselt asi selge, et Sõber jääb Kadrinasse.

“Kui Saku I liiga finaalmäng lõppes, olid emotsioonid väga kõrgel. Eks me kõik tahtsime võita, aga läks nii. Pärast seda tehti mulle meistriliigast pakkumine,” sõnas Sõber.

“Mõtlesin ja arutlesin, kas olen nii traksis poiss, et siit Tallinnasse sõitma hakata ja kas ma seda üldse tahan. Lõin plussid ja miinused kokku ning plussid tulid kõvasti siia kodukandi poole,” rõõmustas Sõber selle uudisega kõiki Kadrina Karude sõpru.

“Me juba vaikselt komplekteerime uueks hooajaks meeskonda,” lisas ta, et töö käib ning pole kordagi seisma jäänud. “See ei olnud raske otsus,” tunnistas Sõber.

Kadrina Karud lõpetas tänavu esiliigas hõbemedalitega, kui finaalis jäädi 74:79 alla KK Viimsi/Notole.

scroll to top