fbpx
Close

EESTI KORVPALLI TULEVIK | Poiste U16 vanuseklass: talendikas seltskond, kust võiks rahvuskoondisele järelkasvu oodata küll

-Poiste U16 vanuseklassi võitja Audentese SK | Foto: Siim Semiskar

Korvpall24 portaal jätkab ka sel suvel eelmise aasta traditsiooni, kui pärast Eesti noorte meistrivõistluste lõppu rääkisime erinevates vanuseklassides finaalturniirile jõudnud võistkondade treeneritega, et teada saada, mis seisus see konkreetne vanuseklass praegusel hetkel on.

Seekordses loos kajastame igapäevaselt asja sees olnud treeneritega poiste U16 vanuseklassi, kus mai teises pooles krooniti meistriks Audentese SK, kes oli põnevas finaalis 87:83 parem Reinar Halliku KK/Vinni-Pajusti Gümnaasiumi tiimist. Pronksikohtumises sai Tartu Ülikooli I meeskond 101:73 jagu Rae Spordikool/Kiili SK võistkonnast.

Esinelikusse jõudnud meeskondade peatreenerid Sixten Tomingas, Andres Sõber, Joosep Toome ja Brett Nõmm rääkisid Korvpall24 portaalile, kui kõrgeks nad hindavad U16 poiste üldist taset ning kas ja kui palju näevad nende silmad selle vanuseklassi kuttide hulgas tippkorvpalluri materjali. Lisaks palume treeneritel võrrelda ennast lähinaabritega ning tõmbame üles veel mõnegi väga põneva teema, alates välismaale siirdumisest kuni lapsevanemate toetuseni.

scroll to top