fbpx
Close

INTERVJUU | Kiirete sündmuste keerises Rapla peatreeneriks saanud Brett Nõmm: see on uju või upu olukord

-Brett Nõmm | Foto: Siim Solman/Rapla Avis Utilitas

Justkui alles hetk tagasi kuulus 29-aastane Brett Nõmm Eesti esiklubi BC Kalev/Cramo treenerite rivistusse, täites seal abitreeneri kohustusi. Kiiresti hargnema hakanud sündmustekeerise järel on Nõmm nüüdseks aga ühe kohaliku kõrgliigameeskonna teisega asendanud ning noore mehe kanda on uue väljundina vastutusrikas peatreeneri roll Rapla Avis Utilitase meeskonnas.

Suurele muutusele pani aluse Rapla korvpalliklubi ja senise treeneri Arnel Dedici vahelise koostöö lõpp, mille tulemusena oli nii turniiritabeli asetuse kui ka platsilt vastu peegeldunud mängupildi mõttes kehvas seisus olnud meeskonna etteotsa vaja uut juhendajat. Loetud hetked hiljem oligi ambitsioonika Nõmme näol see inimene leitud ning koostööleping sõlmitud. Kunagisest mängumehest treeneriks kerkinud Nõmm võttis selle pakkumise iseenda proovile panemise nimel kiiresti vastu ning püüab nüüd pealinnast kaasa võetud kogemustepagasiga Rapla mängu taas jooksma saada.

Korvpall24.ee portaaliga peetud intervjuus rääkis Nõmm selle sammuga kaasnenud tagamaad täpsemalt lahti ja piltlikustas avameelselt, milline nägi välja tähtsa valiku tegemise otsustusprotsess. Pärast Keila alistamist ja debüütvõiduga lõppenud kohtumist aset leidnud vestluses said läbi analüüsitud ka Nõmme senine karjääriredel ja kõrgtasemel treenerite staff’i kuulununa kogetud tarkused. Muuhulgas sõnastas Nõmm Rapla tahtmist täis satsile seatud eesmärgid ja tutvustas sihte, kuhu ta eestlastest mängumeeste panuse toel proovib ajapikku jõuda.

scroll to top