fbpx
Close

Korvpall24.ee peatoetaja Optibet jätkab FC Flora jalgpalliklubiga koostööd

Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

FC Flora ning spordiennustusportaal ja internetikasiino Optibet pikendasid koostöölepingut, mille kohaselt jätkab ka Korvpall24.ee portaali ning korvpalli Rahvaliiga peasponsoriks olev Optibet Eesti jalgpalliklubi toetamist ka tuleval hooajal. Mõlemad osapooled on senise koostööga rahul ning juba arutatakse plaane ka uueks hooajaks.

“FC Flora on Optibetiga koostöös saavutanud silmapaistvaid tulemusi nii Eestis kui Euroopas. Olen väga rõõmus, et meievaheline meeldiv koostöö jätkub ka järgmisel hooajal,” vaatab FC Flora tegevjuht Sergei Hohlov-Simson mõõdunud hooajale tagasi positiivselt. “Meistritiitlit kaitsta on alati raskem kui võita. Usun ja loodan, et Optibeti toel suudame ka uuel aastal silmapaistvate sportlike saavutusteni jõuda,” lisab FC Flora tegevjuht.

Vaatamata erinevatele sponsorluspakkumistele soovib ka Optibet just FC Floraga koostööd jätakata. “Kaalusime sel aastal päris mitmeid erinevaid sponsorlusi, kuid jõudsime ikka tagasi FC Florani. Meil on hea meel teha koostööd klubiga, millel on eeskujulik noortesüsteem ning mis panustab tugevalt kohalikku jalgpalli ning mängijate arendamisse. Sport on meelelahutuse lahutamatu osa ning Optibet soovib panustada selle edendamisse. Meie ühine eesmärk on tuua sport inimestele lähemale ning loodame seda eesootaval aastal kindlasti teha,“ sõnas Optibeti Eesti brändijuht Annika Pajupuu.

FC Flora on astutatud 1990. aastal. Klubi esindusmeeskond on 15-kordne ja naiskond kuuekordne Eesti meister. FC Flora noortesüsteemis treenib enam kui 1000 noormängijat. Optibet on spordiennustuse ja internetikasiino bränd, mis on turul juba aastast 2008. Optibeti logo ilutseb FC Flora särgil alates 2021. aastast ning teeb seda ka 2024. aastal.

scroll to top