fbpx
Close

INTERVJUU | Koos tiimiga ACB kohta jahtiv Jaan Puidet: olen alati trennides varem kohal ja lahkun saalist ühena viimastest

-Jaan Puidet | Foto: UEMC Real Valladolid Baloncesto Facebook

Välismaal pallivate eestlaste seas pole palju mängijaid, kes on aastaid jäänud truuks ühele klubile ning olnud seejuures ka olulises rollis. Üks selline mängumees on 31-aastane Jaan Puidet, kes alustas Hispaania esiliigas pallivas Real Valladolidis oma neljandat järjestikust hooaega. Korvpall24.ee portaal võttis ühendust hiljuti klubis oma 100. kohtumise pidanud eestlasega ja uuris, kuidas tal on õnnestunud nii pikalt meeskonnas olla ja mida oodata alanud Hispaania esiliiga hooajast.  

Mullu sai 192 cm pikkune Puidet Real Valladolidi ridades põhiturniiri 34 kohtumises keskmiselt 19,5 minutiga kirja 3,8 silma, 2,9 lauapalli ja 1,5 korvisöötu. Sel hooajal on ülimalt professionaalselt oma tegemistesse suhtuva eestlase arvele jäänud 21 minutiga 4,2 punkti, 3,8 lauapalli ja 2,2 resultatiivset söötu.

Küsisime 31-aastaselt mängumehelt, mida tähendas tema jaoks 100. kohtumise täitumine Real Valladolidi särgis ning miks on ta jäänud aastateks truuks ühele klubile. Samuti saime teada, millised on tiimi eesmärgid alanud hooajal ja kuidas ta enda mänguga seni rahule on jäänud. Lisaks tuli juttu peamistest konkurentidest, tulevikuplaanidest ja kõrgliigasse Kristian Kullamäe tagaliinikaaslaseks kolinud endisest meeskonnakaaslasest, kellega Puidet iganädalaselt suhtleb.

scroll to top