Eestlannad välismaal: Poki koduklubi sammus poolfinaali, Lassi resultatiivne mäng aitas tiimi võidule

-Mailis Pokk | Foto: fiba.basketball

Saksamaa kõrgliigas leiba teeniv Mailis Pokk ja tema koduklubi Keltern võitsid veerandfinaalseeria Hannoveri vastu 2-1 ja lähevad edasi poolfinaali, kus neid ootab Freiburg. Hispaania meistriliigas sai Kadri-Ann Lassi koduklubi ühe kaotuse ja võidu. Viimases tegi Lass resultatiivse etteaste ning oli võistkonnas üks parimaid. Maaja Bratka koduklubi alustas Prantsusmaa esiliiga play-off’i kaotusega. Greeta Üprusel ja Oakland Wolves’il oli tihe mängudenädal, kuid kõigis kolmes kohtumises tuli tunnistada vastase paremust.

Saksamaa

Saksamaa kõrgliigas palliv Mailis Pokk ja Kelterni Rutronik Stars teenisid veerandfinaalseerias reedel napi kaotuse Hannoverilt 65:66, kuid pühapäeval võetud kindel võit 101:72 viis eestlanna koduklubi kahe võidu ja ühe kaotusega nelja parema sekka. Poolfinaalseeria Freiburgi vastu algab 10. aprillil. Kelterni Rutronik Stars (15-7) lõpetas põhiturniiri 6. positsioonil ning poolfinaali vastane Freiburg (18-7) teisel kohal.