fbpx
Close

“Kuues Viga” #23 | Brooklyn Nets tõukab saatejuhid kahte leeri

-Kevin Durant ja Kyrie Irving | Foto: AFP/Scanpix

Põhihooaja lõpp koidab ning Kuues Viga sai sel nädalal jälle kokku, et arutada play-off’i eel Brooklyn Netsi võimalustest NBA play-off’ides kaugele jõuda.

Otto ja Henri nimelt enam ei usu, et terve hooaja (vigastuste ja New Yorki koroonapiirangu tõttu) ligadi-logadi kulgenud Brooklyn Nets vääriks tõsise tiitlinõudleja staatust. Ottole jääb hambu Kyrie Irving, Henrile aga Netsi heitlik kulgemine, ent mõlemad siiski mainivad mokaotsast, et kuni Kevin Durant on terve, ei maksa Netsi täiesti auti lüüa. Erki ja Ardo vaidlesid Ottole-Henrile vastu, eelkõige Duranti-Irving duo ja osade rollimängijate võimekuse tõttu.

Kuna Netsile on kindlustatud play-in turniiril vähemalt üks mäng ja tugev vastane idakonverentsi 1. raundis, saame õige pea ise tunnistada, kas Otto ja Henri kahtlused osutusid asjalikeks või maksabki NBAs superstaaride vägi üle kõikvõimalikud logisemised põhihooaja sees.

Saates selgus veel, et Otto on kaotanud usu Utah Jazzi ja kardab Jazzi lagunemist suvel. Arutasime Giannis Antetokounmpo imelist hoogu ja mida tähendavad ta hiilgeesitused MVP-konkurentsis (vihje: toimetus eelistab siiski ühte teist koljatit MVPna). Hakkasime vaikselt pihta Lakersi luigelaulu ümisemisega, ehkki Ardo-Erki hellitasid veel asjatut lootust, et LeBron James suudab Lakersit päästa – ei suutnud, vanameister ikkagi puhkas jalga. Kiirelt peatusime ka Doc Riversi kommentaaridel James Hardeni asjus, NBA tankirallil, Jose Alvarado vargiretkedel ning Memphis Grizzliesi teekonnal NBA tippu.

Optibeti rubriigis selgus, et Aleksej Pokusevski harvendas märkimisväärselt Otto rahakotti ja Eesti rubriigis võtsime luubi alla Henri Drelli esitused G-liigas.

Küsimusi saatke aadressile kuuesviga@gmail.com või otse Kuuenda Vea Instagrami DMidesse.

VAATA:

KUULA:

Mis on “Kuues Viga”?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saate produtsent on Korvpall24 peatoimetaja Siim Semiskar ning saatejuhtideks Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja Erki Saksing.

scroll to top