Eestlased Itaalias: Kuuba kerkis võidumängus üleplatsimeheks, Erkmaa jagas sööte ja Riismaa viskas punkte

-Gregor Kuuba | Foto: pallacanestrodonbosco.it

Märtsi viimasel nädalavahetusel, kui igal pool on tunda juba play-off’ide hõngu, käis Itaalias taas korralik madin korvpalliväljakutel.  Jätkus nii meeskondlikke lati alt läbi jooksmisi, korralikke isiklikke sooritusi kui ka magusaid võite.

Läinud nädalavahetusel käisid Siim-Sander Vene ja Varese külas Euroliiga hiiul Milano Olimpial. Jõuvahekorrad pandi kiiresti paika ja Varesel tuli leppida kindla 77:95 (6:20, 26:34, 15:23, 30:18) kaotusega. Kohtumine otsustati suuresti esimesel poolajal, mis kuulus numbritega 54:32 Milanole.

Tavapäraselt algviisikus platsile jooksnud Vene mängis 18 minutit, viskas 10 punkti (kahesed 2/3, kolmesed 2/5). Lisaks noppis Vene ühe lauapalli ja jagas kaaslastele 3 tulemuslikku söötu. Ühtlaselt skoorinud Varese poolelt viskas enim punkte Andriu Woldetensae, kelle arvele kogunes 18 silma. Järgnesid Anthony Beane 14 ja Paulius Sorokas 11 punktiga.