fbpx
Close

“Kuues Viga” #22 | Tankiralli! Võtame ette NBA halvimad tiimid

Foto: Reuters/Scanpix

Põhihooaja lõpuni on jäänud kaks nädalat ning üheksa meeskonna toimetamised võib nüüdseks kokku võtta.

Enne nendeni jõudmist arutasime tsenter Robert Williamsi vigastuse mõju Celticsi tiitliambitsioonidele, Miami Heati pisikaklust, Grizzliesi minekut ilma Ja Morantita ning Golden State Warriorsi, Utah Jazzi ja Chicago Bullsi nigelat seisu. Otto vabandas ka San Antonio Spursi liigvarajase mahakandmise tõttu. Andsime lühidalt aru Optibeti spordiennustuste seisust.

Siis jõudiski teatepulk NBA nn tank-tiimideni, kellest oleme hooaja vältel vähevõitu rääkinud. Houston Rockets, Orlando Magic, Detroit Pistons, Oklahoma City Thunder, Indiana Pacers, Sacramento Kings, Washington Wizards, Portland Trail Blazers ja New York Knicks said nii kiitust kui koslepit. Erki räntis Kingsi saamatuse üle nõnda, et teised saatejuhid ei saanud naeru pidama.

Igaüks pidi tegema ka ennustuse, milline tiim tõuseb järgmisel hooajal tuhast. Järgmises saates anname aga rohkem eetriaega tiimidele, kelle teekond lõppeb NBA play-in turniiril ja Läänekonverentsi 11. kohaga.

Küsimusi saatke aadressile kuuesviga@gmail.com või otse Kuuenda Vea Instagrami DMidesse.

VAATA!

KUULA!


Mis on “Kuues Viga”?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saate produtsent on Korvpall24 peatoimetaja Siim Semiskar ning saatejuhtideks Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja Erki Saksing.

scroll to top