fbpx
Close

EESTLASED VÄLISMAAL | Baskonia ja Panevežys jäid Euroopas võiduta, Tammet on uues tiimis saanud kindla rolli

-Maik-Kalev Kotsar | Foto: IMAGO/Eibner/Scanpix

Erinevate riikide korvpalliliigad on käimas ning korralik arv eestlasi on mängimas üle ilma laiali. Korvpall24 portaal kajastab käesoleval hooajal meie välismaal mängivate meeste tegemisi nädala kokkuvõtete formaadis ning kuna mängijaid on palju, siis teeme seda mitmes osas. Itaalias mängivad mehed ning kõik üliõpilasliigas NCAA mängivad korvpallurid saavad endale eraldi artiklid ning ülejäänud Euroopa liigade mehed ja ookeani taga mängiva Henri Drelli mängud paneme kokku omaette looks.

Hispaanias Baskonia ridades mängivate Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi pidi Euroliigas võtma vastu kaks valusat kaotust, aga Hispaanias jätkatakse endiselt võidulainel. Hispaania meistriliigas pidi kahe kaotusega leppima Matthias Tass ja Manresa. Hispaania esiliigas said võidulisa nii Jaan Puideti kui Rauno Nurgeri koduklubid. Kasper Suurorg ja CB Prat said Hispaania tugevuselt kolmandas liigas kaks kindlat võitu. Hispaania tugevuselt neljandas liigas palliva Rait Tammeti leivaisa Pas Pielagose sai kaotuse.  

Eelmisel nädalal sai Henri Drelli koduklubi NBA G Liigas ühe võidu ja kaks kaotust, eestlane oli kõigis kohtumistes algviisikus ja teenis korralikult mängaega. Leedus palliv Kristian Kullamäe ja Panevežys jäid võiduta nii Eurocupis kui Leedu meistriliigas. Kreeka esiliigasse suundunud Sten Soku koduklubi Charilaos sai võidulisa, aga eestlane veel uue leivaisa eest debüüti pole teinud. 

scroll to top