fbpx
Close

INTERVJUU | Conrad Sengbusch Keila suurimatest humoristidest ning bussis peatreener Pahvi kohale istumisest

-Conrad Sengbusch | Foto: Keila KK esindusmeeskond Facebook

Paf Eesti-Läti liiga debütandi Keila KK ridades on ülimalt oluliseks lüliks klubi oma kasvandikest kohalikud kutid, kellest üks on 21-aastane ja 193 cm pikkune tagamängija Conrad Sengbusch. Varem kahel hooajal ka Tallinna Kalev/TLÜ meeskonnaga meistriliiga kogemust hankinud Sengbusch on tänavu 18 kohtumisega kirja saanud keskmiselt 13,3 minutit ja 4,4 punkti.

Oma selle hooaja ühe oma senise kõrgema punktiskoori 11 silma viskas Sengbusch jaanuari alguses peetud kohtumises Läti Ülikooli vastu, pärast mida tegi Korvpall24 portaal mängumehega ka pikema intervjuu. Uurisime, kuidas esimene hooaja pool kodupubliku ees Sengbuschi silme läbi sujunud on ning kas paljude jaoks isegi ootamatult heade tulemuste tõttu on ka tiimi sees ootused oluliselt kasvanud. Ootused on kasvanud ka Sengbuschi suhtes, kes ülejärgmises mängus viskas Rapla vastu oma senise hooaja parimad 14 silma.

Küsisime Sengbuschi käest ka kõrvaltvaataja jaoks tavapäraselt varjatuks jäävate asjade kohta. Näiteks seda, millised näevad välja Keila meeskonna bussireisid Lätti, kas vanakooli kombel endiselt ka kaarte mängitakse, kes kellega rohkem reisidel koos istub ning mis juhtuks, kui mõni Keila noor mängumees istuks peatreener Peep Pahvi kohale.

scroll to top