fbpx
Close

“Kuues Viga” #49 (S2E12) | Kalev/Cramo turunduskunn tuli külla

Foto: Kuues Viga

Kutsusime stuudiosse Kalev/Cramo turundusmehe Allani, et arutada, kuidas tuua NBA turundustrikke Euroopasse.

Tähelepanelik korvpallisõber teab, et Cramo võtab turunduslikult šnitti NBAst. Mugavad sohvad ja toolid otse platsi kõrval. Osavalt kokku lõigatud videoklipid mängude sündmustest. YouTube’i sari Cramo telgitagustesse. Isegi Twitteris on neil omanimeline meemi-, info- ja naljakonto, nagu NBA klubidel kombeks.

Aga ometi võiks publikut rohkemgi käia Kalevi spordihallis ja mujalgi Eestis. Allan selgitab meile, miks on see rahva spordisaali tirimine nii vaevarikas, eriti Tallinnas.

Lisaks räägib ta oma NBA fänlusest, jagab uusi kinke välja ning räägib oma minevikust noortetreenerina ja kuidas lapsed Stephen Curryt järgi teevad.

Saate lõpus lubavad Otto ja Henri Cramo mängu minna vaatama – ja läksidki. Sellest kogemusest kuulete lähemalt järgmistes saadetes.

VAATA:

KUULA:

Mis on Kuues Viga?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saatejuhtideks on Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja sarikülaline Sten Padar. Saadet salvestatakse ülimalt uhkes podcastrent.ee stuudios!

scroll to top