fbpx
Close

EESTLASED VÄLISMAAL | Baskonia on täiesti suurepärases hoos, Kullamäe oli Panevežyse eest taas resultatiivne

-Istanbuli Fenerbahce - Baskonia mäng | Foto: IMAGO/Seskim Photo/Scanpix

Erinevate riikide korvpalliliigad on käimas ning korralik arv eestlasi on mängimas üle ilma laiali. Korvpall24 portaal kajastab käesoleval hooajal meie välismaal mängivate meeste tegemisi nädala kokkuvõtete formaadis ning kuna mängijaid on palju, siis teeme seda mitmes osas. Itaalias mängivad mehed ning kõik üliõpilasliigas NCAA mängivad korvpallurid saavad endale eraldi artiklid ning ülejäänud Euroopa liigade mehed ja ookeani taga mängiva Henri Drelli mängud paneme kokku omaette looks.

Hispaanias Baskonia ridades mängivad Maik-Kalev Kotsar ja Sander Raieste said tunda vaid võidurõõmu, sest Euroliiga topeltvooru nädal ja Hispaania meistriliiga läbiti kaotuseta. Matthias Tassi koduklubi Manresa sai Hispaania kõrgliigas neljanda järjestikuse kaotuse. Hispaania esiliigas oli sai Jaan Puideti koduklubi kaotuse, aga Rauno Nurgeri leivaisa teenis võidulisa. Hispaania tugevuselt kolmandas liigas lõppes Kasper Suuroru tööandja CB Prati pikk võiduseeria. 

Eelmisel nädalal sai Henri Drelli koduklubi NBA G Liigas pidada neli kohtumist ja neist kaks suudeti võita. Leedus palliv Kristian Kullamäe ja Panevežys said Eurocupis ja Leedu meistriliigas kaotused, kuid eestlane oli mõlemas mängus koduklubi resultatiivseimate seas. Iisraelis palliva Siim-Sander Vene leivaisa Jeruusalemma Hapoel sai korvapalli Meistrite liigas võidulisa, kuid koduliigas teeniti kaotus. Islandi kõrgliigas sai kaotuse Martin Paasoja koduklubi Reykjaviki IR. Saksamaa tugevuselt kolmandas liigas pidi kahe kaotusega leppima Jorke Aav ja Ehingen Uhspring. 

scroll to top