fbpx
Close

EESTLASED VÄLISMAAL | Baskonial oli sisukas nädal, Drell oli ookeani taga heas hoos ja Puidet aitas alistada liiga liidri 

-Henri Drell | Foto: Windy City Bulls Twitter

Erinevate riikide korvpalliliigad on käimas ning korralik arv eestlasi on mängimas üle ilma laiali. Korvpall24 portaal kajastab käesoleval hooajal meie välismaal mängivate meeste tegemisi nädala kokkuvõtete formaadis ning kuna mängijaid on palju, siis teeme seda mitmes osas. Itaalias mängivad mehed ning kõik üliõpilasliigas NCAA mängivad korvpallurid saavad endale eraldi artiklid ning ülejäänud Euroopa liigade mehed ja ookeani taga mängiva Henri Drelli mängud paneme kokku omaette looks.

Hispaanias Baskonia ridades mängivate Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi naases Euroliigas võidulainele ja teenis võidulisa ka Hispaania meistriliigas. Matthias Tassi leivaisa Manresa sai võidu korvpalli Meistrite liigas, kuid pidi kaotusega leppima Hispaania meistriliigas. Hispaania esiliigas said Jaan Puidet ja Real Valladolid jagu liiga liidrist. resultatiivse etteaste ja aitas koduklubi võidule. Rauno Nurgeri leivaisa sai Hispaania tugevuselt teises liigas napi kaotuse. Hispaania tugevuselt neljandas liigas palliv Rait Tammet ja Pas Pielagose pidid leppima kaotusega.  

Eelmisel nädalal sai Henri Drelli koduklubi NBA G Liigas ühe võidu ja kaks kaotust, eestlane oli tegi mõlemas mängus head etteasted. Leedus palliv Kristian Kullamäe ja Panevežys said võidu Eurocupis kuid Leedu meistriliigas jäädi alla liigatabeli viimasele. Siim-Sander Vene ja Jeruusalemma Hapoel kaotasid korvpalli Meistrite liigas, kuid teenisid võidu Iisraeli meistriliigas. Martin Paasoja ja Reykjaviki IR said kuuenda järjestikuse kaotuse. Saksamaa tugevuselt tugevuselt kolmandas liigas palliva Jorke Aavi koduklubi Ehingen Urspring sai võidulisa.

scroll to top