fbpx
Close

EESTLASED VÄLISMAAL | Drell säras kahe kaksikduubliga, Tass tegi Manresa-karjääri parima esituse

-Henri Drell | Foto: Windy City Bulls Twitter

Erinevate riikide korvpalliliigad on käimas ning korralik arv eestlasi on mängimas üle ilma laiali. Korvpall24 portaal kajastab käesoleval hooajal meie välismaal mängivate meeste tegemisi nädala kokkuvõtete formaadis ning kuna mängijaid on palju, siis teeme seda mitmes osas. Itaalias mängivad mehed ning kõik üliõpilasliigas NCAA mängivad korvpallurid saavad endale eraldi artiklid ning ülejäänud Euroopa liigade mehed ja ookeani taga mängiva Henri Drelli mängud paneme kokku omaette looks.

Hispaanias Baskonia ridades mängivad Maik-Kalev Kotsar ja Sander Raieste said möödunud nädalal taas võidurõõmu tunda nii Euroliigas kui Hispaania kõrgliigas. Matthias Tassi koduklubi Manresa sai kaotuse korvpalli Meistrite liigas ja pidi Hispaania meistriliigas tunnistama Madridi Reali paremust. Hispaania esiliigas oli nii Jaan Puideti kui Rauno Nurgeri koduklubil eelmisel nädalal kalendris kaks kohtumist. Hispaania tugevuselt kolmandas liigas said Kasper Suurorg ja CB Prat seitsmenda järjestikuse võidu.

Eelmisel nädalal sai Henri Drelli koduklubi NBA G Liigas pidada kolm kohtumist ja neist kaks suudeti võita. Leedus palliv Kristian Kullamäe ja Panevežys said Eurocupis võidulisa, kuid koduliigas teeniti teine järjestikune kaotus. Iisraelis sai Siim-Sander Vene leivaisa Jeruusalemma Hapoeli koduliigas kaotuse, Vene mängus kaasa ei teinud. Islandi kõrgliigas sai kaotuse Martin Paasoja koduklubi Reykjaviki IR. Saksamaa tugevuselt kolmandas liigas pidi kahe kaotusega leppima Jorke Aavi leivaisa. 

scroll to top