fbpx
Close

EESTLASED VÄLISMAAL | Kullamäe ja Panevežys tegid vägeva nädala, Tass on Poolas heas hoos, Paasoja kogus võimsa kaksikduubli

-Martin Paasoja | Foto: ÍR-Karfa Facebook

Erinevate riikide korvpalliliigad on on käimas ning korralik arv eestlasi on mängimas üle Euroopa laiali. Korvpall24 portaal kajastab alanud hooajal meie välismaal mängivate meeste tegemisi taas nädala kokkuvõtete formaadis ning kuna mängijaid on palju, siis teeme seda kolmes osas. Itaalias ja Hispaanias mängivad mehed saavad endale eraldi artiklid ning ülejäänud Euroopa liigade mehed paneme kokku kolmandaks looks.

Poola meistriliigas jätkavad hooaega Matthias Tass ja Kregor Hermet, kellest esimene pidas kaks kohtumist ja näitas head mängu. Hermeti koduklubi küll võitis suurelt, kuid eestlane sai väljakule kokku viieks minutiks. Leedus palliva Kristian Kullamäe hoog pole raugenud ja eestlane on jätkuvalt põhitegijate seas. Eurocupis avas Eesti koondise tagamängija koduklubi võiduarve ning Leedu meistriliigas alistati valitsev meister Vilniuse Rytas.

Iisraelis meistriliigas avas Siim-Sander Veneta pallinud Jeruusalemma Hapoel võiduarve, kuid Meistrite liigas jäädi alla Ludwigsburgile. Islandil on samuti rohkelt mänguaega teenimas Reykjaviki IR-is palliv Martin Paasoja, kes pani kokku võimsa kaksikduubli, kuid võiduni see eestlase koduklubi ei viinud. Samuti Islandil teise Reykjaviki klubi ridades olev Saimon Sutt veel oma hooaega õlavigastuse tõttu alustanud pole, aga tema koduklubi sai eelmsel nädalal suureskoorilise kaotuse. Omad huvid on meil endiselt ka Saksamaal, seda küll madalamates liigades, kus on pallimas Jorke Aav, kes teenis eelmisel nädalal korralikult mängaega. 

scroll to top