fbpx
Close

EESTLASED VÄLISMAAL | Kullamäe on Leedus heas hoos, Tammet debüteeris uue klubi ridades

-Rait Tammet | Foto: Pas Piélagos Facebook

Erinevate riikide korvpalliliigad on käimas ning korralik arv eestlasi on mängimas üle ilma laiali. Korvpall24 portaal kajastab käesoleval hooajal meie välismaal mängivate meeste tegemisi nädala kokkuvõtete formaadis ning kuna mängijaid on palju, siis teeme seda mitmes osas. Itaalias mängivad mehed ning kõik üliõpilasliigas NCAA mängivad korvpallurid saavad endale eraldi artiklid ning ülejäänud Euroopa liigade mehed ja ookeani taga mängiva Henri Drelli mängud paneme kokku omaette looks.

Hispaanias Baskonia ridades mängivate Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi pidi Euroliigas võtma vastu valusa kaotuse, aga Hispaanias jätkatakse endiselt võidulainel. Hispaania meistriliigas pidi kahe kaotusega leppima Matthias Tass ja Manresa. Hispaania esiliigas said võidulisa nii Jaan Puideti kui Rauno Nurgeri koduklubid. Kasper Suurorg ja CB Prat said Hispaania tugevuselt kolmandas liigas kindla võidu. 

Hispaania tugevuselt kolmandas liigas hooaega alustanud 25-aastane Rait Tammet jätkab mängimist aste madalamal ehk EBA liigas Pas Pielagose ridades ning eestlane aitas juba uuel koduklubil pika kaotusteseeria lõpetada. 

scroll to top