fbpx
Close

EESTLASED VÄLISMAAL | Kullamäe püstitas oma Eurocupi punktirekordi, Paasoja, Drell ja Vene tegid märkimisväärsed esitused

-Kristian Kullamäe | Foto: BC 7bet-Lietkabelis Panevėžys Facebook

Erinevate riikide korvpalliliigad on käimas ning korralik arv eestlasi on mängimas üle ilma laiali. Korvpall24 portaal kajastab käesoleval hooajal meie välismaal mängivate meeste tegemisi nädala kokkuvõtete formaadis ning kuna mängijaid on palju, siis teeme seda mitmes osas. Itaalias mängivad mehed ning kõik üliõpilasliigas NCAA mängivad korvpallurid saavad endale eraldi artiklid ning ülejäänud Euroopa liigade mehed ja ookeani taga mängiva Henri Drelli mängud paneme kokku omaette looks.

Eelmisel nädalal sai Henri Drelli koduklubi NBA G Liigas vaatamata eestlase heale etteastele napi kaotuse. Leedus palliv Kristian Kullamäe ja Panevežys said Eurocupis eestlase vedamisel võidulisa, kuid koduliigas saadi napp kaotus. Iisraelis Jeruusalemma Hapoeli ridades mängiv Siim-Sander Vene aitas koduklubi võiduni nii korvpalli Meistrite liigas kui Iisraeli meistriliigas. Islandi kõrgliigas sai teise järjestikuse võidu Martin Paasoja koduklubi Reykjaviki IR, kes alistas Saimon Suti endise koduklubi. 

Hispaanias Baskonia ridades mängivad Maik-Kalev Kotsar ja Sander Raieste said möödunud nädalal võidurõõmu tunda nii Euroliigas kui Hispaania kõrgliigas. Matthias Tassi koduklubi Manresa, kes on Hispaania meistriliigas liigatabeli lõpus, sai suure kaotuse. Hispaania esiliigas sai võidulisa Jaan Puideti koduklubi, kaotusega pidi leppima Rauno Nurgeri leivaisa. Hispaania tugevuselt kolmandas liigas said võidu Kasper Suurorg ja CB Prat.  

scroll to top