fbpx
Close

EESTLASED VÄLISMAAL | Kullamäe vedas Panevežyse karikavõistlustel nelja hulka, Puidet tegi hooaja parima mängu

-Jaan Puidet | Foto: UEMC Real Valladolid Baloncesto Facebook

Erinevate riikide korvpalliliigad on käimas ning korralik arv eestlasi on mängimas üle ilma laiali. Korvpall24 portaal kajastab käesoleval hooajal meie välismaal mängivate meeste tegemisi nädala kokkuvõtete formaadis ning kuna mängijaid on palju, siis teeme seda mitmes osas. Itaalias mängivad mehed ning kõik üliõpilasliigas NCAA mängivad korvpallurid saavad endale eraldi artiklid ning ülejäänud Euroopa liigade mehed ja ookeani taga mängiva Henri Drelli mängud paneme kokku omaette looks.

Hispaanias Baskonia ridades mängivate Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi pidi Euroliigas võtma neljanda järjestikuse kaotuse ning ka Hispaanias lõppes Baskonia pikk võiduseeria. Hispaania meistriliigas pidi kaotusega leppima ka Matthias Tassita mänginud Manresa. Hispaania esiliigas tegi Jaan Puidet resultatiivse etteaste ja aitas koduklubi võidule. Rauno Nurgeri leivaisa sai Hispaania tugevuselt teises liigas kaotuse. Kasper Suurorg ja CB Prat said Hispaania tugevuselt kolmandas liigas kindla võidu. Hispaania tugevuselt neljandas liigas palliv Rait Tammeti tegi hea mängu, kuid Pas Pielagose pidi siiski leppima kaotusega.  

Eelmisel nädalal sai Henri Drelli koduklubi NBA G Liigas ühe võidu ja kaks kaotust, eestlane oli kõigis kohtumistes algviisikus ja teenis korralikult mängaega. Leedus palliv Kristian Kullamäe ja Panevežys jäid võiduta Eurocupis kuid Leedu karikavõistlusel jõuti nelja parema hulka. Siim-Sander Vene ja Jeruusalemma Hapoel said Iisraeli meistriliigas võidulisa. Martin Paasoja ja Reykjaviki IR said viienda järjestikuse kaotuse. Kreeka esiliigas leiba teeniva Sten Soku koduklubi Eleftheroupoli Kavala teenis neljanda järjestikuse võidu ning ka Korvpall24 portaal leidis lõpuks Soku statistika internetiavarustest üles. Saksamaa tugevuselt tugevuselt kolmandas liigas palliva Jorke Aavi koduklubi Ehingen Urspring sai kindla võidu.

scroll to top