fbpx
Close

EESTLASED VÄLISMAAL | Suur jõulunädala tegemiste ülevaade Kotsarist Lassini ja Drellist Kriisani

-Mam Jaiteh ja Maik-Kalev Kotsar | Foto: EPA/Scanpix

Erinevate riikide korvpalliliigad on käimas ning korralik arv eestlasi on mängimas üle ilma laiali. Korvpall24 portaal kajastab käesoleval hooajal meie välismaal mängivate meeste tegemisi nädala kokkuvõtete formaadis ning kuna mängijaid on palju, siis teeme seda tavapäraselt mitmes osas. Jõulunädala tegemised võtame aga kokku ühte suurde artiklisse, kus on kajastatud Eesti meeskorvpallurite eelmise nädala tegemised üle kogu Euroopa ning ka meie noorte ponnistused ookeani taga üliõpilasliigas NCAA.

Hispaanias Baskonia ridades mängivad Maik-Kalev Kotsar ja Sander Raieste jätkavad heas hoos ning Euroliiga teeniti juba viies järjestikune võit. Matthias Tassi koduklubi Manresa sai korvpalli Meistrite liigas jagu Riia VEFist ning pääses 16 parema hulka. Hispaania esiliigas läksid vastamisi Jaan Puideti ja Rauno Nurgeri koduklubid, kust võitjana väljus eestlaste duellist Puideti leivaisa Real Valladolid. 

Eelmisel nädalal sai Henri Drelli koduklubi NBA G Liigas pidada kolm kohtumist ja neist kaks suudeti võita. Leedus palliv Kristian Kullamäe ja Panevežys said Eurocupis suure kaotuse. Iisraelis palliva Siim-Sander Vene leivaisa Jeruusalemma Hapoel sai korvpalli Meistrite liigas võidulisa ja kindlustas koha 16 parema hulgas. 

scroll to top