fbpx
Close

INTERVJUU | Poiste U18 karikafinaali MVP Herman Tamm mängujuhi rollist, eeskujudest ja enesekindlusest

-Herman Tamm | Foto: Siim Semiskar

Detsembri keskel Narva Spordihoones toimunud noormeeste U18 vanuseklassi karikafinaalis valiti kõige väärtuslikumaks mängijaks Herman Tamm, kes aitas SK Nord/Cramo/TSK meeskonna 59:46 võidule Rapla Korvpallikooli vastu. Novembris 17-aastaseks saanud 183 cm pikkusel mängujuhil polnud finaalis küll eriti hea viskepäev, aga ta kogus sellele vaatamata 12 punkti ning panustas lisaks ka 4 lauapalli ja 2 resultatiivse sööduga.

Tamm on tänavusel hooajal mängimas ka meeste hulgas, kui Saku I liigas on ta SK Nord/Cramo tiimis senise 11 kohtumisega kirja saanud keskmiselt 31 minutit, 14,6 punkti, 3,5 lauapalli, 3,2 resultatiivset söötu ja 2,3 vaheltlõiget. Lisaks on Tamm teinud paar mängu kaasa ka Optibet Rahvaliiga Põhja regioonis, kus mängitakse samuti SK Nord/Cramo nime all.

Korvpall24 palus Tamme enne koduteele lubamist intervjuuks kõrvale, et uurida, mis mehega tegemist on. Küsisime värskelt karikafinaali MVP-lt, milline roll tal meeskonnas on, millised on tema põhilised trumbid, kui palju erineb U18 sarja tase meeste esiliigast, kuidas tal kaitsemängu ja otsustavate hetkede lahendamisega lood on ning milline Eesti mängujuht on talle eeskujuks.

scroll to top