fbpx
Close

SK Nord meeskond võitis kodus toimunud BBBL U15 turniiril kõik mängud

-SK Nord/TSK U15 korvpallimeeskond | Foto: SK Nord Korvpall Facebook

-SK Nord/TSK U15 korvpallimeeskond | Foto: SK Nord Korvpall Facebook

SK Nord/Tallinna Spordikool U15 meeskond jätkas edukalt mängimist BBBL liigas, kui võitis nädalavahetusel kodus peetud turniiril kõik kuus mängu.

Põnevamalt kulgesid kohtumised Peterburi klubiga Academy of team sports (61:50), taanlaste BMS-Herleviga (60:52) ning Honka meeskonnaga Soomest (56:50). Kindlad võidud saadi aga Läti klubi Mārupes SC (68:24), rootslaste Blackebergi (55:24) ja Tallinna BC Stari (71:20) vastu.

Meeskond mängis koosseisus: Edvard-Marius Herter, Henri-Thor Parve, Andero Piperal, Makar Grebenjuk, Kevin Jõesoo, Herman Tamm, Rasmus Suvi, Norman Rikkas, Mihkel Raagul, Simm-Marten Saadi, Adam Aleksander Remme, Jan Jakob Kabral, Karel Teearu ja Kaarel Järviste. Treener Martin Rausberg.

Liiga koondtabelis ollakse 10 võidu ja 1 kaotusega neljandal kohal. Ainult võite on seni tunnistanud Tartu Ülikooli meeskond (10-0), Kupchinsky Olimp Peterburist (10-0) ning leedukate Mažeikiai (5-0). Ühtekokku osaleb liigas lausa 34 meeskonda, neist neli Eestist.

Selget liidrit meeskonnal pole, seni on keskmiselt 9 punkti mängust visanud Herman Tamm ning 8,5 silma mängu kohta on jäänud Henri-Thor Parve ja Simm-Marten Saadi saagiks. Vähemalt 5 punkti mängust on visanud ühtekokku 8 mängijat. Simm-Marten Saadi on olnud ka 7,2 lauapalliga meeskonna parim lauavõitleja ning oli samuti lõppenud turniiril tasavägisemates mängudes üks meeskonna efektiivsemaid.

scroll to top