fbpx
Close

Jaak Karp: pole võimatu, et kunagi ühel kevadel on Rapla Eesti meister!

Avatar
-Jaak Karp | Foto: Siim Semiskar

Korvpallipodcastis “Möödavise” oli külaliseks Rapla Avis Utilitase korvpallimeeskonna juht ja mänedžer Jaak Karp, kelle suunamisel on Rapla tiim tänavu pidamas kümnendat juubelihooaega kõrgliigas. Väikelinnaklubi juht Karp ei varjanud, et tema loodab täiesti tõsiselt, et kunagi ühel heal päeval kroonitakse ka Rapla Eesti meistriks.

Saatejuhtide väite peale, et kohalikus liigas on praeguste seisude järgi ilmselt võimatu BC Kalev/Cramo trooni kõigutada, raputas Karp vaikselt muiates pead ja sõnas: “Cramo on selgelt teistest eristuv meeskond Eestis. Sellele vaatamata ütlen, et minu eesmärk on aasta-aastalt ja samm-sammult iga aastaga neile veidi lähemale jõuda. Pagan seda teab, mis elu toob ja ma ei tea, kas ma julgen selle välja öelda või ei julge… See võib tunduda väga absurdne, aga pole võimatu, et kunagi ühel kevadel on Rapla Eesti meister.”

Rapla esindusmeeskond on korra oma ajaloo jooksul finaali jõudnud ja hõbemedalid kaela saanud (2016/17), pronkse on tiimil kolm. Karp toonitas, et meistriliiga meeskonna eesmärk pole mõõdetav üksnes medalitega, vaid tähtis on olla eeskujuks lastele ja noortele.

“Enamus kuulajaid kindlasti siinkohal mõtleb, et segane ja las unistab edasi. Aga tiitel on üks saavutuslik eesmärk. Ma mäletan, et pärast meie hõbemedalit oli üldsuses palju juttu, et kuhu edasi ja mis nad nüüd siis ikka teevad. Pika spordikultuuriga riikides kui mõni võistkond on juba 57 aastat kolmandas liigas pallinud, kas on siis mõttetu? Ei ole ju. Meie jaoks saavutuslikus mõttes on eesmärk pidevalt samm edasi teha, aga oluline on olla tähtis ja üha tähtsam kohaliku kogukonna jaoks,” laiendas Karp teemat.

Kuula “Möödaviske” saadet:

scroll to top
Inline
Inline