fbpx
Close

INTERVJUU | Tormi Niits: kui viimane mäng läbi sai, siis arvasin, et ei mängi enam kunagi korvpalli

-Tormi Niits | Foto: Avis Utilitas Rapla Facebook

Suure võitlejahingega 198 cm pikkune ääremängija Tormi Niits on küll alles 24-aastane, kuid mängib kohalikus kõrgliigas juba oma üheksandat hooaega. Viimased kolm hooaega esindas Niits Rakvere Tarvast ning kui kaks esimest aastat Rakveres on seni olnud statistiliselt tema kõige edukamad kõrgliigahooajad, siis mullune aasta läks nii meeskondlikus kui ka individuaalses plaanis täielikult allamäge.

Tänavuseks hooajaks Rapla Avis Utilitase meeskonna särgi selga tõmmanud Niits tunnistas Korvpall24 portaalile antud pikemas intervjuus, et pärast eelmise hooaja lõppu oli ta mingil hetkel veendunud, et ei mängi enam kunagi korvpalli. Vaimselt musta auku kukkunud Niits sai õnneks abi psühholoogilt ja oma tugivõrgustikult ning õnneks otsustas suvel helistada ka Rapla mänedžer Jaak Karp, kes lõpuks pakkus Niitsule n-ö uut algust.

Niits tunnistab oma vastustes, et ta ei pane klubidele üldse pahaks, et ta pärast eelmist hooaega justkui maha kanti, kuna tema isegi poleks sellist Tormi Niitsu enda tiimi tahtnud. Kuigi mänguminutid on mehel Raplas varasemaga võrreldes langenud, siis tunneb ta ennast professionaalselt tegutsevas Rapla tiimis hästi ning proovib vaatamata ühele väikesele tagasilöögile ennast taas selliselt mängima saada nagu oma parematel päevadel.

scroll to top