fbpx
Close

EESTLASED VÄLISMAAL | Drellilt ookeani taga hea mäng, Kullamäe aitas Panevežyse Leedu liigas neljanda järjestikuse võiduni

-Kristian Kullamäe | Foto: BC 7bet-Lietkabelis Panevėžys Facebook

Erinevate riikide korvpalliliigad on käimas ning korralik arv eestlasi on mängimas üle ilma laiali. Korvpall24 portaal kajastab käesoleval hooajal meie välismaal mängivate meeste tegemisi nädala kokkuvõtete formaadis ning kuna mängijaid on palju, siis teeme seda kolmes osas. Itaalias ja Hispaanias mängivad mehed saavad endale eraldi artiklid ning ülejäänud Euroopa liigade mehed ja ookeani taga mängiva Henri Drelli mängud paneme kokku kolmandaks looks.

Eelmisel nädalal pidas Henri Drelli koduklubi NBA G Liigas kaks kohtumist, millest esimene suudeti eestlase hea mängu toel võita, kui teises tuli tunnistada vastaste nappi paremust. Poola meistriliigas osutas Kregor Hermeti leivaisa liigaliidrile südikat vastupanu, kuid lisaajal tuli tunnistada siiski vastase paremust. 

Leedus palliv Kristian Kullamäe aitas Panevežyse koduliigas neljanda järjestikuse võiduni ja turniiritabelis tõusti sellega Kaunase Žalgirise järel teisele kohale. Iisraelis jäi Siim-Sander Vene taas meeskonnanimekirjast välja, kui Jeruusalemma Hapoel teenis koduliigas võidulisa. Islandi kõrgliigas sai viienda järjestikuse kaotuse Martin Paasoja koduklubi ning kaotusega pidi samas liigas leppima ka Saimon Sutt. 

scroll to top