fbpx
Close

INTERVJUU | Haapsalu Herilaste “president” Siim-Sander Vene II liiga hõbemedalist, klubi eelarve kasvust ning meistriliiga unistusest

-Siim-Sander Vene ja väikesed Haapsalu Herilased | Foto: Erakogu

Eesti koondislane Siim-Sander Vene oli nelja-aastane poiss, kui Haapsalu meeskond viimati Eesti meistriliigas mängis. Ligi 30 aastat hiljem on Vene võtnud nõuks Lääne-Eesti korvpallikantsi taas pildile tõsta ning esimesed sammud selles suunas on edukalt tehtud, kui Haapsalu Herilased teenisid teise liiga finaali jõudes järgmiseks hooajaks esiliiga pileti.

Klubi juhtimise kõrval on 33-aastasel ääremängijal ette näidata korralik hooaeg Hispaania esiliigas, kus 31 mängu ja keskmiselt 22 minutiga on kirja läinud 8 punkti, 2,3 lauapalli ja 1,4 korvisöötu. Meeskonna parima kaugviskajana (42,4%), hoiab Vene liigas 16. positsiooni.

Korvpall24.ee portaalile antud intervjuus selgitas Vene lähemalt enda tegemisi Haapsalu meeskonnas ning hindas ka äsja lõppenud hooaega teises liigas. Saame teada, milline visioon on klubi eestvedajal lähiaastateks meistriliigat silmas pidades ning kuidas samm-sammult ka klubi eelarve suurendamine edeneb. Vastuse leiab küsimus Haapsalu esimese välismängija palkamisest ning lõpetuseks võtab Vene kokku ka enda hetkeolukorra Hispaanias.

scroll to top