fbpx
Close

INTERVJUU | Rapla tsenter Malik Pope oma karjäärist: on olnud ka naeru ja lõbusaid hetki, aga üldiselt üks suur töörabamine

-Malik Pope | Foto: Siim Solman/Avis Utilitas Rapla Facebook

Sel hooajal jäi Rapla meeskond Eesti-Läti liigas play-off’i ukse taha ning nüüd on jätkatud mängudega Eesti liiga veerandfinaalseerias, kus edasipääsu nimel tuleb jagu saada TalTechist. Rapla eest on tänavu häid etteasteid näidanud 208 cm pikkune keskmängija Malik Pope, kes soovib meeskonda nüüd Eesti liigas kõrges mängus hoida. Rapla leegionär ja üks võistkonna liidritest rääkis intervjuus Korvpall24.ee portaalile Raplaga liitumise tagamaadest, tänavusest hooajast, peatreeneri vahetusest ja oma varasemast karjäärist.

Aastate jooksul on 27-aastane ameeriklane pallinud USA-s San Diego State’i ülikoolis, NBA G Liigas, aga saanud kogemusi ka Euroopast, kus ta on mänginud nii Kreeka kui ka Portugali kõrgliigas ja Saksmaa esiliigas. Lõppenud Eesti-Läti liiga hooajal jäi Raplas palliva leegionäri arvele keskmiselt 26,5 minutiga 11,8 punkti, 7,5 lauapalli ja 1,1 korvisöötu.

Rääkisime 208 cm pikkuse tsentriga, mida ta enne Raplaga liitumist Eestist ja siinsest korvpallist teadis, kas tal oli ees tuttavaid mängumehi ja mis reaktsioone Rapla huvi tekitas. Loomulikult tegime juttu hooaja keskel toimunud peatreeneri vahetusest ning palusime võrrelda Brett Nõmme ja Arnel Dedici käekirja. Lisaks saime teada, kui rahule jäi Pope enda panusega ning mis jäi meeskonnal puudu, et jõuda Eesti-Läti liigas kaheksa parema sekka. Muuhulgas tõi ameeriklane välja, kes Eesti mängijatest on talle suurimat muljet avaldanud ja mille poolest erineb Eesti-Läti liiga teistest mängupaikadest, kus ta on pallinud.

scroll to top