fbpx
Close

INTERVJUU | Rapla peatreener Arnel Dedic: võime Eestit kindlasti korvpalliriigiks kutsuda

-Arnel Dedic (keskel) | Foto: Basket.ee

Sel hooajal pöörati Rapla Avis Utilitase korvpallimeeskonnas uus lehekülg, kui peatreeneri rolli astus 46-aastane horvaat Arnel Dedic. Pärast mängijakarjääri lõpetamist alustas Dedic oma treenerikarjääri aastal 2011. Tema senine treenerikarjäär on möödunud Taanis, kus ta on klubide tasemel teinud edukat tööd ning juhendab nüüdseks ka Taani rahvuskoondist. Rapla nüüdne peatreener on Taanis valitud kolmel korral ka aasta treeneriks.

Korvpall24 jutustas Dediciga pärast hooajaeelset Paf Eesti-Läti korvpalliliiga pressikonverentsi, kui uurisime, mis motiveeris teda tulema Eestisse ning kuulasime tema hinnanguid Horvaatia ja Eesti korvpalli tasemest. Lisaks arutlesime tema visioonist Rapla korvpallis ning kui tähtsaks osaks jäävad kõrgliigas noored mängijad.

Huvitava tähelepanekuna võib välja tuua selle, et mehel oli eelnevalt päris korralik teadmine Eesti klubikorvpallist olemas ning EM-finaalturniiril Eesti koondist mängimas vaadates, seda ka kohtumises Horvaatia vastu, jäi talle väga sügav mulje.

scroll to top