fbpx
Close

INTERVJUU | Püramiidi tippu rühkiv U18 sarja MVP Simm-Marten Saadi: tõmme USA poole on aina suurenenud

-Simm-Marten Saadi | Foto: Siim Semiskar

Augustis 18-aastaseks saav 205 cm pikkune Simm-Marten Saadi tegi tänavu teoks ühe oma eesmärgi, kui suutis karjääri neljandas noorteliiga finaalis lõpuks tiitli ära võtta. Noormeeste U18 vanuseklassis SK Nord/Cramo/TSK võidule viinud Saadi kogus finaalkohtumises Rapla Korvpallikooli vastu 24 punkti, 17 lauapalli ja pani 3 blokki. Efektiivsusteguriks andis see kokku 40.

Audentese Spordigümnaasiumi meeskonnas kerkis Saadi liidriks ka Saku I liigas, kus oli keskmiselt 16,9 punkti ja 10 lauapalliga kogu liiga üks silmapaistvamaid noori mängumehi. Korvpall24 tegi noormehega intervjuu pärast U18 sarja finaali ning uuris, mis eesmärgid tal korvpallurina pikas jooksus on ning mis sammud on plaanis ette võtta järgmisel hooajal.

Küsisime Saadilt lõppenud hooaja kohta, kuidas ta esiliigas kogetud tasemega rahule jäi, mis plaanid tal suvel U18 koondisega on, milline üldse ühe noorkorvpalluri suvi välja näeb, miks teda üha rohkem USA suunas kisub, kui palju näeb ta vaeva oma viskega, kas legendaarne viskemees Aivar Kuusmaa on ka talle viskenippe jaganud ning kas jõusaalis veedetud aeg on tema jaoks nauding või kohustus.

scroll to top