fbpx
Close

Ehton õigustas suurrivaali alistamisega favoriidiseisust, jalgpallitrio aitas Föönixi võidule

-Teet Reinson | Foto: Siim Semiskar

-Teet Reinson | Foto: Siim Semiskar

Optibet Rahvaliiga Põhja regiooni Weekend sarja kõrgemas ehk Arctic Sport divisjonis peeti möödunud laupäeval kokku kolm vahegrupikohtumist, kus omavahel läksid vastamisi ka kaks liiga tänavust suurfavoriiti.

A-vahegrupi mängus sai Ehtoni meeskond 67:64 (13:16, 23:12, 15:16, 16:20) jagu Mediq Eestist. Võitjate edukaimaks kerkis 19 punkti visanud Teet Reinson. Veel jõudis kahekohalise punktiskoorini ka Joonas Mengel, kes lisas 10 silma. Kaotajate kasuks tõid Karl Künter Kaljuveer 16, Kaido Heero 11 ja Reido Sepp 10 silma. Seejuures alagrupimängus suutis Mediq Eesti Ehtonit umbes poolteist kuud tagasi 78:77 võita.

Ehtoni võiduga loksusid vähemalt mõneks ajaks viie tiimiga kõrgemas vahegrupis jõujooned paika, kui tiim, kuhu endistest tippmeestest kuuluvad näiteks Illimar Pilk ja Kristjan Makke, asus 6 võidu ja 1 kaotusega ainuliidriks.

Arctic Sport divisjoni A-vahegrupi TULEMUSED ja LIIGATABEL.

Mõlemad B-vahegrupis peetud kohtumised olid veidi ühepoolsemad, kui Föönix alistas A Le Coqi 83:61 ja Kontsertlavad.ee mängis 81:64 üle Aexpo. Föönixi poolel tõi Igor Arendaš resultatiivseimana 21 punkti ning endiste tippjalgpallurite trio Kert Kütt, Ingemar Teever ja Tarmo Neemelo panustasid vastavalt 15, 10 ja 10 silma. Joogitootjate edukaimad olid Meelis Levkoi 18, Sander Rootslane 16 ja Taavi Uke 13 punktiga.

Kontsertlavad.ee mängis ühtlaselt ja seitsmest kohal olnud mehest viis kogus lõpuks kahekohalise punktisumma. Taavi Leinart tõi parimana 21 silma, Argo Klemmer tabas viis kolmest ja lisas 20 punkti ning Siim Raudla, Kristo Jürisalu ja Rait Ermann kogusid vastavalt 11, 11 ja 10 punkti.

Siin vahegrupis käib väga tihe heitlus play-off kohtade nimel, kuna kaks viimast tiimi peavad sellest võimalusest suu puhtaks pühkima.

Arctic Sport divisjoni B-vahegrupi TULEMUSED ja LIIGATABEL.

Optibet Rahvaliiga Põhja regioon koosneb hooajal 2019/20 Weekend ja Regular sarjadest. Weekendi näol on tegemist mugavusformaadiga, kus mängud toimuvad nädalavahetuseti TTÜ spordihoones ning meeskondadel on kogu mängudeks vajalik ära korraldatud. Regular sarjas korraldavad võistkonnad oma kodumänge ise. Mõlemad sarjad on veel omakorda jagatud kaheks tugevusgrupiks ehk I ja II divisjoniks.


Rahvaliiga nimitoetajaks on teist hooaega järjest Optibet, ametlikuks joogipartneriks A Le Coq, varustuspartneriks FIFAA (läbi Spaldingu kaubamärgi) ning auhinnalauda on lubanud täita Kuulsaal, Fit 360, Mediq24.ee, Maremark ja Tarbatu Tervisepark.

Tarbatu Tervisepargi näol on tegemist ka Optibet Rahvaliiga ametliku tervisepartneriga, kus kõigil liigas mängivatel palluritel on läbi hooaja kõik teenused (k.a. spordimassaaž) 20% odavamad! Kui juba enne hooaega on vaja oma muredele lahendust leida, siis tasub Tarbatu Tervisepargiga ühendust võtta meiliaadressil nele@tervisepark.ee või broneerida aeg nende veebilehel.

Optibet Rahvaliiga kohta saab lisainfot ja küsimused võib esitada meiliaadressil info@rahvaliiga.ee.

scroll to top