fbpx
Close

Diletandist ajakirjanik pani Parkoneni ja Paasoja ennustusvõistluses paika!

-Podcasti "Möödavise" salvestus, külas Martin Paasoja | Foto: Korvpall24.ee

-Podcasti “Möödavise” salvestus, külas Martin Paasoja | Foto: Korvpall24.ee

Eesti korvpallikoondis alustas 2021. aasta EM-valikturniiri ühe võidu ja ühe kaotusega, kui Põhja-Makedoonia alistati võõrsil 81:72 ja Itaaliale kaotati kodus täismaja ees 81:87. Eelmises “Möödaviske” korvpallipodcasti osas üritasid saatejuhid Siim Semiskar ja Marko Parkonen koos külalise Martin Paasojaga ennustada, kuidas need mängud lähevad. Kes nägi tulevikku kõige paremini ette?

Põhja-Makedoonia – Eesti 72:81

Ennustused:

Martin Paasoja: Eesti võidab 69:64
Marko Parkonen: Eesti võidab 86:77
Siim Semiskar: Eesti võidab 84:79

Põhja-Makedoonia mängu võitja äraarvamisega stuudios probleeme ei tekkinud, kui täppi panid nii napilt ise koondise lõplikust valikust välja jäänud tagamees Martin Paasoja, eksperdist korvpallitreener Marko Parkonen kui ajakirjanik Siim Semiskar.

Parkonenil õnnestus täpselt ära arvata punktivahe, millega Eesti makedoonlased alistab. Semiskar pani skooriga samuti üsna täppi, eksides Eesti skoori pakkudes vaid kolme silmaga. Paasoja eeldas veidi kinnisemat mängu ja jäi täpset tulemust ennustades siinkohal stuudios olijatest auväärsele kolmandale kohale.

Eesti – Itaalia 81:87

Ennustused:

Martin Paasoja: Eesti võidab 79:70
Marko Parkonen: Eesti võidab 87:73
Siim Semiskar: Itaalia võidab 79:67

Selle ennustusega rebis diletandist korvpalliajakirjanik otsustavalt eest ära, kui Semiskar suutis ainsana ära arvata Itaalia võidu. Nii Paasoja kui Parkonen pakkusid võitjaks koduväljakul pallinud Eestit, Parkonen seejuures veel 14-punktilise eduga. Millega Parkonen täppi pani, oli võitja võistkonna punktiskoor – 87.

Kokkuvõte:

Selle ennustusvõistluse võitjaks krooniti korvpalliajakirjanik Siim Semiskar, kes suutis ainsana pakkuda Eestile ühte võitu ja ühte kaotust. Parkoneni ja Paasoja saldoks jäi üks õige vastus ning teise koha peale rebis ennast kerge eduga treener Parkonen, kes pakkus mängude punktiskoorid tõele veidi ligemale

Kuula “Möödaviske” 21. osa:

scroll to top