G4S Noorteliiga ei suutnud võiduarvet avada, Kalev/Cramole taas kindel võit

-Kristjan Kangur | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliigas toimus teisipäeval kaks kohtumist. BC Kalev/Cramo teenis Pärnu Sadama üle 89:68 võidu ning veel kindlamalt oli TTÜ meeskond üle G4S Noorteliigast, kui lõppskooriks jäi 89:48.

Käimasoleval hooajal veel võiduta püsiv G4S Noorteliiga kaotas avaveerandi vaid 8:13, aga TTÜ asus poolajaks juhtima 41:18. Kolmas veerandaeg kuulus TTÜ-le 30:14 ja ka viimasel kümnel minutil oldi kodumeeskonnast paremad.

Võitjate eest viskas 16 punkti Rain Koort, 15 silma lisas Sten Olmre ning 12 punkti ja 9 lauapalli kogus Matthias Tass. Vastastele tõi 12 punkti Leemet Loik ning võrdselt 10 punkti jäi Erki Kuhi ja Ron Arnar Pehka nimele.

Cramo haaras pärnakate vastu poolajaks 48:28 eduseisu ning suurendas kolmandal veerandajal vahet veel viie silma võrra. Külalistele kuulus viimane neljandik 20:16.

Isaiah Briscoe tõusis üleplatsimeheks 22 punkti ja 6 korvisööduga. Bojan Subotic tõi 14 punkti ja 8 lauapalli ning võrdselt 13 silma lisasid Martin Dorbek ja Cedric Simmons. Pärnu poolelt sai 21 punkti ja 7 lauapalli kirja Nemanja Miljkovic. Saimon Sutt viskas 10 ja Rannar Raap 9 punkti.

Turniiritabelis on Kalev/Cramo (23-1) esimene, Pärnu (9-14) jätkab kuuendana. G4S Noorteliiga (0-13) paikneb viimasel ehk kaheksandal positsioonil, TTÜ (5-18) on seitsmes.