Jaan Puidet kerkis Jämtlandi võidumängus parimaks lauavõitlejaks

-Jaan Puidet | Foto: Jämtland Basket

Rootsi korvpalli kõrgliiga põhiturniiri viimases voorus teenis Jaan Puideti koduklubi Jämtland kindla, 94:78 võidu tabeli kuuenda Boras Basketi üle.

Avapoolaeg kulges tasavägiselt ning pausile minnes oli Jämtland 44:36 juhtimas. Vahe tehti sisse kolmandal veerandajal, mis võideti koguni 33:15. Vaatamata sellele, et Boras oli viimasel kümnel minutil 27:17 parem, ei lastud vastast enam ohtlikult lähedale.

Jaan Puidet teenis ligi 26,5 minutit mänguaega ning viskas 3 punkti (vabavisked 0/2, kolmesed 1/1). Tema arvele jäi aga 8 lauapalli (2 ründelauast), 4 korvisöötu ja 2 vaheltlõiget. Lisaks tegi ta 3 isiklikku viga. William Paul oli võitjate parim 25 punktiga, võõrustajatele tõi Brett Bisping 22 silma ja 7 lauapalli.

Liigatabelis jäi Jämtland (15-13) kolmandale kohale. Lähikonkurent Boras (13-15) platseerus kuuendaks.