fbpx
Close

Gert Kullamäe ja TalTechi teed läksid lahku!

-Kris Killing ja Gert Kullamäe | Foto: Siim Semiskar

-Kris Killing ja Gert Kullamäe | Foto: Siim Semiskar

TalTechi korvpallimeeskond andis neljapäeval ootamatult teada, et vastastikusel kokkuleppel lahkub peatreeneriametist tänavuse hooaja alguses sellele toolile istunud Gert Kullamäe.

TalTech on tänavusel hooajal Paf Eesti-Läti korvpalliliigas 14-st mängust võitnud 4 ning sellega jagatakse võiduprotsendilt 15 tiimi hulgas 13.-14. kohta.

Kui hooaja alguses oli TalTechil tabelis pärast 8. novembri võitu Valga-Valka üle 4 võitu ja 3 kaotust, siis sellest momendist alates on kaotatud 7 mängu järjest. Tõsi, mängugraafik on olnud raske, kui nende kaotuste hulgas on allajäämised kõigile suurematele klubidele – BC Kalev/Cramo, BK Ventspils, Riia VEF ja BK Ogre. Lisaks ka Tartu Ülikool, Tallinna Kalev/TLÜ ja Läti Ülikool.

48-aastane Gert Kullamäe on peatreenerina juhendanud veel ka aastatel 2012-17 Tartu Ülikool/Rocki, kellega tuldi 2015. aastal ka Eesti meistriks, ja eelmise hooaja esimeses pooles Tallinna Kalev/TLÜ-d, kust ta lahkus samuti aastavahetuse paiku.

TalTechi juhendamise võtab üle senine abitreener Kris Killing. “Anname noorele mehele võimaluse. Kui ta veab välja, on tubli, kui vajab meie abi, siis annab märku,” sõnas klubijuht Rait Käbin Delfile.

scroll to top