Jurtom, Kaldre ja Käämer vedasid Kalevi akadeemia tabelis teiseks

-Romet Käämer | Foto: Siim Semiskar

Saku I liigas võidutses kolmapäeval KA Tallinna Kalev/TSK, kes alistas Audentese spordikeskuses G4S Noorteliiga võistkonna 89:75.

Aivo Erkmaa hoolealused suutsid kohe esimese veerandiga kümnepunktilise edu (22:12) sisse mängida. Teisel mänguperioodil ärkas ka G4S Noorteliiga, vähendades vahe poolajaks kaheksale punktile – 34:42, kirjutab Basket.ee.

Kolmandal veerandil läks initsiatiiv aga taaskord külalistele, kes suurendasid vahe enne otsustavad neljandikku 17-punktiliseks ning vormistasid lõpuks kindla 89:75 võidu.

Tallinna Kalevi parimana kogus Martin Jurtom 22 punkti ja 7 lauapalli. Tom Kaldre lisas 17 ja Romet Käämeri arvele jäi 15 silma. G4S Noorteliiga poolelt olid resultatiivsemad Hugo Toom 22 ja Karl Andres Matute Perner 16 punktiga.

Kalevlastel on kirjas kaheksa võitu ja kolm kaotust, millega tõusti turniiritabeli teiseks. G4S Noorteliiga hoiab kuue võidu ja viie kaotusega hetkel viiendat kohta.